Třetí dítě přijmeme, rodina je pro mě priorita, říká hvězda Ordinace Andrea Růžičková

Andrea Růžičková s manželem
Andrea Růžičková s manželem
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 16. 8. 2020

Hvězda seriálu Vyprávěj a Ordinace v růžové zahradě Andrea Růžičková (36) je už přes půl roku dvojnásobnou maminkou. Krásná Slovenka exkluzivně pro ŽivotvČesku.cz prozradila, zda by s manželem rádi rodinu ještě rozšířili o třetího potomka.

Herečka koncem loňského roku porodila druhého syna Jáchyma. Roli dvojnásobné maminky si Andrea maximálně užívá, jak sama pro ŽivotvČesku.cz přiznala. "Nikdy jsem nebyla šťastnější, ale je to náročné," popsala své pocity z mateřství pro ŽivotvČesku.cz.

Třetí miminko by přijali

Andrea se už v minulosti nechala slyšet, že si s manželem Mikolášem přejí velkou rodinu. Nabízí se tedy otázka, zda skončí u dvou synů, anebo by si přáli ještě třetího potomka. "Nevylučuji ho," prozradila sympatická herečka a dodala, že na práci rozhodně zanevřít nechce. "Zahraji si a pak si dám třeba zase pauzu, všechno jde," nastínila možné plány do budoucna.

Rodinu staví na první místo

Zatím si nechává čas jen pro rodinu, která je pro ní prioritní. "Jáchymovi je sedm a půl měsíce, zatím nevím, kdy začnu znovu natáčet," uzavřela šťastná maminka pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.