Reklama:

Tuhle sérii skoro až nemravných snímků bude Felix Slováček vysvětlovat Dádě těžko. Nejprve si užíval víno a doutníky, pak ženská těla

Felix Slováček s dámským doprovodem
Felix Slováček s dámským doprovodem
Foto: Profimedia
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 15. 7. 2022

Rocker Petr Janda (80) každoročně pořádá letní zahradní mejdan, který se obyčejně nese ve velmi žertovném duchu. Tématem letošní party tak byly puntíky, kam se člověk jen podívá. Řada celebrit tak dorazila ve skutečně roztodivných outfitech. Atmosféra byla značně uvolněná, své o tom ostatně ví také hudebník Felix Slováček (79), který si podle všeho zahradní veselici velice užil. "Já si u Petra Jandy užiju nejen večírky, ale také cokoli jiného, třeba když spolu hrajeme tenis," potvrdil hudebník pro ŽivotvČesku.cz. Jenže tentokrát hledal tenisové míčky jinde, než by se čekalo - tedy na kurtu.

Reklama:

Zahradní večírky u muzikanta Petra Jandy (80) jsou již vyhlášené. Letošní dresscode - puntíky, kam se člověk podívá, způsobil mezi přítomnými všeobecné veselí, řada z nich se totiž rozhodla dorazit v opravdu roztodivných outfitech. Mezi hosty byl také Felix Slováček (79), saxofonista a milovník krásných žen, který na sebe v posledních letech strhával pozornost především svými milostnými eskapádami.

Reklama:

Ocitl se totiž v trojúhelníku, který kromě něj tvořila také jeho manželka, herečka Dáda Patrasová (66), a partnerka, výtvarnice Lucie Gelemová (39). Po vleklých peripetiích se nakonec za dramatických okolností s mladou brunetkou rozešel a pokojně se vrátil domů ke své právoplatné manželce, která si momentálně jejich soužití velmi pochvaluje.

"Mám se teď opravdu dobře, doma máme s manželem po letech konečně klid, tak jsem za to ráda. Máme v plánu další dovolenou, tentokrát s naším řeckým kamarádem plánujeme vyrazit do Athén, takže už se na to těším," uvedla zpěvačka a herecká legenda 80. let pro ŽivotvČesku.cz. Zda si však pod slovem »klid« představovala to, že bude opět trávit večery sama doma, zatímco její choť bude jako lev salonů obrážet veselice, je nezodpovězenou otázkou.

Felix Slováček si však party užil výtečně. "Já si u Petra Jandy užiju nejen večírky, ale také cokoli jiného, třeba když spolu hrajeme tenis. Tady byla fajn muzika, milá společnost, potkal jsem spoustu známých, takže jsem si to skutečně užil," potvrdil pro ŽivotvČesku.cz hudebník.

"Dresscode byly puntíky, a tak jsem si vzal šátek, protože jsem doma nic jiného nemohl najít. Puntíky přece jen nosí většinou spíš holky. Ale musím říct, že se mi to docela zalíbilo, takže si to možná obleču častěji. Aspoň to bude trochu veselejší," řekl pro ŽivotvČesku.cz Felix Slováček s úsměvem.

Kvalitní zábava, jak ji Felix popisoval, byla velmi osobitá. Hudebník si totiž dopřál víno a doutníky, na první pohled bylo tak zřejmé, že radostí života si toho dne užil do dna. Tím to však zdaleka neskončilo, po poměrně nevinné zábavě totiž Felix Slováček vyrazil na další večírek, kde se utrhl ze řetězu ještě více.

Vyrazil si totiž na Rooftop party v pražském klubu Duplex, který je vyhlášeným sídlem nezřízené zábavy. I tentokrát svou manželku Dádu raději nechal doma a nejspíš pro to měl velmi dobrý důvod.

Večer si totiž hudebník užil ve společnosti hned dvou výrazně mladších blondýnek a rozhodně nedržel ruce cudně na klíně vlastním, nýbrž v klínech přítomných slečen. Jeho »ruka šmátralka« se tak ocitla prakticky pod sukní neznámé dámy, která však rozhodně nebyla hudebníkova manželka. Jak je to s rodinnou pohodou u Slováčků doma ve skutečnosti, je tak momentálně velkou otázkou.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: