Tvář zná finalisty! Tři dámy doprovodí mladý muž. Eva Burešová smeká před všemi

Erika se stala vítězkou 11. dílu
Erika se stala vítězkou 11. dílu
Foto: Archiv TV Nova
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 14. 11. 2020

Hudební show Tvoje tvář se nezadržitelně blíží do cílové rovinky. Po 11. díle víme, která čtyřka postoupila do finále. Došlo totiž k rozdělení osmi účastníků na dvě poloviny. Kdo se tedy dostal do finále? Tři ženy a jeden muž. Porotkyně Eva Burešová přiznala, že už teď ji všichni chybí. A v předposledním díle si odnesla prvenství talentovaná Erika Stárková (36).

V sobotu večer zářil Jordan Haj jako Michael Jackson. Partner Emmy Smetany zpíval hit Remember the Time. Bořek Slezáček pak zářil jako rocker Marilyn Manson s hitem The Beautiful People. Oba muži předvedli solidní výkony. Ale na vstup do finále to nestačilo. 

Do finále mezi nejlepší čtyřku se podívá Albert Černý. Doprovodí ho tři dámy - herečka Jitka Čvančarová, zpěvačka Bára Basiková a herečka Erika Stárková. 

Soutěžící ale znovu dokázali, že jsou skvělá parta. I méně úspěšná čtyřka ve složení Bořek Slezáček, Andrea Kalousová, Jordan Haj a Martin Schreiner se nemá za co stydět. Hudební show navíc byla velmi poznamenaná koronavirem. V jednu chvíli ani nebylo jisté, zda se všechny díly podaří dotočit.  

"Za tu dobu se v soutěži udělala opravdu skvělá parta. Trošičku mám pocity, jako bych opouštěla dvanáctitýdenní tábor. Stýskat se mi bude, ale s většinou z účastníků pořadu pracuji jinde na jiných projektech. Takže se budeme potkávat," uvedla pro ŽivotvČesku.cz porotkyně Eva Burešová, která před všemi účastníky smeká pověstný klobouk.  

Jedenáctý díl pro sebe ukořistila Erika Stárková, která předvedla fenomenální vystoupení a získala šek na charitativní účely v hodnotě 50 tisíc korun.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.