Tvrdá slova od Ivany nad hrobem Karla: Vysvětlila, proč na vzkazu do nebe chybí podpis Dominiky

Ivana Gottová vysvětlila, proč u vzkazu není jméno Dominiky.
Ivana Gottová vysvětlila, proč u vzkazu není jméno Dominiky.
Foto: Život v Česku / nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 14. 7. 2020

Nedožité narozeniny Karla Gotta (✝80) si připomněla jeho rodina. Na hrobu na pražských Malvazinkách umístila nádhernou kytici, do jejíhož středu umístila dojemný vzkaz.

V něm stojí vzkaz do nebe pro Mistra. Ovšem bez podpisu nejstarší dcery Dominiky. "Drahý Kájo, milovaný tatínku a dědečku. Moc nám chybíš, je tu bez Tebe velké prázdno. Vzpomínáme na tebe s láskou každý den. Posíláme pusu do nebe. Ivana, Charlotte, Nelly, Lucie, Vojta a Honza.

Proč na vzkazu není její jméno vysvětlila vdova Ivana. „Dominika o rodinu svého otce nejeví žádný zájem, je dospělá, a tedy zodpovědná za své jednání. Dominika není s Ivanou v kontaktu a o rodinu se od svého návratu do Česka nezajímá. Stejně tak se nezajímala o uložení otce a nezajímá se ani o hrob. Nezavolala Ivaně ani Lucii, aby se na čemkoliv okolo nedožitých otcových narozenin domluvila,“ uvedla pro ŽvČ dlouholetá mluvčí rodiny Gottových Aneta Stolzová.

Dominika na to konto sdělila, že o společném uctění památky nevěděla. „O společné rodinné kytici jsem nevěděla. Otcovu památku půjdu uctít v průběhu týdne,“ uvedla dcera Dominika (47).

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.