Účes na mě působí jednoduše, zhodnotil známý kadeřník vlasy Marthy Issové. Popsal přednosti i nedokonalosti

Herečka Martha Issová na MFF 2021 v Karlových Varech
Herečka Martha Issová na MFF 2021 v Karlových Varech
Foto: Profimedia
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 20. 8. 2021

Patří mezi významné české herečky, a tak není divu, že se objevila na červeném koberci při zahájení Mezinárodního filmového festivalu (MFF) v Karlových Varech. Jedním z důvodů byl i fakt, že premiéra filmu Zátopek, v němž Martha Issová (40) hraje, slavnostně zahajoval tuto událost. Její účes zhodnotil kadeřník slavných osobností Jan Jirka (28). "Líbí se mi, že zachovali přirozenou texturu vlasů, ale přesto, že je Martha velmi okatá a má výrazné rysy ve tváři, tak účes na mě působí až moc jednoduše," řekl pro ŽivotvČesku.cz.

Červený koberec na Mezinárodním filmovém festivalu byl místem, kde se po dlouhých dvou letech opět předvedly z řad hvězdných tváří dámy v róbách a pánové v oblecích. Vynést slavnostní šaty mohla i Martha Issová, která k nim zvolila účes, který zhodnotil známý kadeřník.

"Jednoduchý střih šatů doplňuje jednoduchý účes. Líbí se mi, že zachovali přirozenou texturu vlasů, ale přesto, že je Martha velmi okatá a má výrazné rysy ve tváři, tak účes na mě působí až moc jednoduše. Musím také říci, že ne z každého úhlu je úplně lichotivý. Ale co musím naopak pochválit, je dokonalý make-up," řekl Jan Jirka pro ŽivotvČesku.cz.

V červnu loňského roku měla proběhnout velkolepá premiéra snímku Zátopek, ve kterém ztvárnila oblíbená herečka československou atletku Danu Zátopkovou. Ta však v březnu 2020 zemřela ve věku úctyhodných 97 let a už neměla možnost zhlédnout film, který je velkou poctou jejímu manželovi i jí samotné.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.