Uhrančivý pohled a bujné křivky. Charlotte Štiková se pochlubila svůdnou fotografií v prádle

Charlotte Štiková
Charlotte Štiková
Foto: Se svolením Charlotte Štikové
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 2. 12. 2022

Influencerka Charlotte Štiková (26) se nebojí ukázat své půvaby. Nová fotografie, kterou se pochlubila na sociální síti, jen dokazuje, jak moc na sobě krásná blondýnka zapracovala. Dříve baculatá dívka se proměnila v nádhernou mladou ženu. "Doufám, že už víc hubnout nebude, takhle jí to sluší," pochválila pro ŽivotvČesku.cz svou sestru Ornella Koktová (29), která je na ni patřičně pyšná.

Charlotte Štiková, která dokázala zhubnout přes 40 kilogramů, si svou proměnu velice užívá. Kdykoli k tomu má příležitost, pochlubí se na sociální síti novým snímkem své perfektní figury. Na poslední takové fotografii, kterou zveřejnila ve Stories na sociální síti Instagram, se pochlubila velmi výrazným dekoltem, který se nebála ukázat v prádle.

Radost proměna nedělá jen samotné Charlotte, ale také její sestře, podnikatelce Ornelle Koktové, která je podle svých slov velmi šťastná, že její mladší sestra jen kvete. Jediné negativum spatřuje v nebývalém přílivu energie a potřebě něco podnikat, který se u ní nyní dostavil. "Od té doby, co Charlotte zhubla a je nezadaná, tak je taková rozlétaná a moc často o ní teď neslyším," zmínila pro ŽivotvČesku.cz sympatická plavovláska a v jejím hlase bylo znát, že by se sestrou ráda byla v častějším kontaktu.

Obě krásné influencerky se proslavily v kontroverzní rodinné reality show »Štiky«, která dokumentovala život jejich rodinného klanu. Starší z nich na sebe navíc strhla nechtěnou pozornost, když se svým současným manželem Josefem Koktou (65), který byl tehdy ještě ženatý s moderátorkou Gabrielou Partyšovou (44), otěhotněla. Pár má spolu nyní tři děti - Quentina (9), Svena (2) a Lilianne (1).

"Jsem ráda, že se to Charlotte konečně podařilo. Zhubnout byl její celoživotní sen, takže mám radost, že je spokojená, a doufám, že už víc hubnout nebude, protože takhle jí to sluší a už by to asi bylo moc," řekla pro ŽivotvČesku.cz Ornella Koktová, jejíž postava je po třech dětech rovněž perfektní.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.