Unikátní epizoda. Herečka Míša Tomešová zažila ve Výměně manželek to, co ještě nikdo před ní. Radil i přítel Matěje Stropnického

Autor: TV Nova | Výměna manželek
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 2. 5. 2022

Herečka Míša Tomešová (30) si vyzkoušela, jaké je to být sama a s napnutým rozpočtem na čtyři děti. Zúčastnila se totiž natáčení Výměny manželek, známé reality show, ve které si dvě maminky na deset dní vymění domácnosti a následně si navzájem sdělí své zkušenosti. "Nejhorší bylo odloučení od kluků, vytiskla jsem si s sebou spoustu fotek," přiznala pro ŽivotvČesku.cz.

Čas od času tvůrci oblíbené reality show Výměna manželek osloví některou známou osobnost, aby se do projektu zapojila a na deset dní si vyzkoušela domácnost »běžného smrtelníka«. Tentokrát na nabídku kývla mladá herečka Míša Tomešová (30) spolu se svým manželem Romanem Tomešem (34), který se rovněž živí herectvím a zpěvem. Maminka dvou malých chlapců, Kristiána (5) a Jonáše (3), tak dočasně zamířila do rodiny Míši (32), která úplně sama vychovává rovnou čtyři dcery.

"Nejhorší na tom bylo to odloučení od kluků. Vzala jsem si s sebou spoustu vytištěných fotek, protože stejně jako všichni ostatní účastníci jsem u sebe nemohla mít telefon. Také jsem se samozřejmě bála, kdo přijede k nám domů, mohla to být klidně třeba nějaká alkoholička. Byla jsem proto domluvená se sousedkami, že vypomůžou, pokud by se něco dělo. Manžel byl také doma docela dost, takže jsem si říkala, že to snad nějak zvládnou. Jakmile jsem ale na druhé straně uviděla holčičky, jak se chovají a jak jsou úžasné, tak mi bylo jasné, že jejich maminka musí být skvělá," popsala pro ŽivotvČesku.cz své pocity herečka, kterou momentálně diváci mohou vídat například v seriálu ZOO.

Epizoda s Míšou Tomešovou je výjimečná nejen svým hvězdným obsazením, ale také tím, že se poprvé v historii české Výměny manželek před kamerami objevila matka samoživitelka. Míša, která žije u Litvínova, vychovává své čtyři dcery od doby, co ji opustil partner, sama. Přestože je zaměstnaná v gastronomii, kde se poměrně dost nadře, s penězi vychází jen tak tak a musí se pořádně ohánět. Její dočasná náhrada se proto rozhodla, že rodině vypomůže, a tak se společně se čtyřmi děvčaty pustí do rekonstrukce pokojíčku.

"Když jsme o tom mluvili s produkcí, jestli do toho pořadu vůbec máme jít, tak jsme si přáli, aby to mělo nějaký pozitivní podtext, abychom někomu buď pomohli, nebo aby to otevřelo nějaké důležité téma. To se nám splnilo, s Míšou jsme navíc doteď v kontaktu. Viděly jsme se asi před třemi týdny, a když naše epizoda vyšla, volaly jsme si snad dvě hodiny. Teď plánujeme, že k nám v létě na několik dní přijedou," prozradila pro ŽivotvČesku.cz Míša Tomešová, že jí Výměna manželek krom jiného nečekaně přinesla nové přátelství.

Než došlo na den D, kdy se herečka měla vydat do náhradní rodiny, zavolala si s Danielem Krejčíkem (27), hercem a partnerem Matěje Stropnického (38), který už se Výměny manželek také zúčastnil. A obdržela od něj prý cenné rady. "Dan mi poradil, abych si s sebou jednak raději vzala kuchařku, protože bez mobilu si nemůžu hledat recepty online. Tu jsem nakonec nevyužila, co se ale hodilo velmi, byl budík, protože většina lidí si ho dneska nastavuje na telefonu," řekla pro ŽivotvČesku.cz, co bylo součástí přípravy na natáčení.

Herečka Míša Tomešová
Herečka Míša Tomešová
Foto: Se svolením TV Nova

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.