Uplynulo 6 let jejich vztahu. Alena Šeredová oslavila s italským přítelem láskyplné výročí

Alena je se svým partnerem celkem 6 let.
Alena je se svým partnerem celkem 6 let.
Foto: Profimedia.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 12. 10. 2020

Krásná modelka Alena Šeredová (42) jenom září. Do života jí před šesti lety vstoupila osudová láska a po boku italského přítele Alessandra Nasiho (46), se kterým má rozkošnou dceru Vivienne, vypadá moc šťastně a velmi jim to spolu sluší. Mluví se tak o tom, kdy tenhle slavný pár do toho praští.

Někdejší hvězda přehlídkových mol Alena Šeredová, která byla několik let partnerkou italské fotbalové hvězdy Gianluigiho Buffona (42), se po rozchodu s manželem stáhla do ústraní. To ale netrvalo dlouho. Krátce po smutném rozpadu manželství, které šokovalo celou Itálii, se začátkem roku 2015 začala objevovat po boku nového muže.

Média velmi rychle přišla na to, že jde o šarmantního podnikatele a dědice automobilové společnosti Fiat Alessandra Nasiho. Někdejší modelka si ale s Alessandrem začala už na podzim roku 2014. Oba se ale snažili vztah udržet lidově řečeno pod pokličkou. Oba partneři spolu v současnosti žijí v Turíně.

Krásná Alena má z předchozího manželství dva syny – Louise Thomase (12) a Davida Lee (10), ale letos na jaře se stala šťastnou trojnásobnou maminkou. Italskému podnikateli přivedla na svět zdravou holčičku s krásným jménem Vivienne. Ve svém pracovním zápřahu obdivuhodně zvládá nyní poměrně velkou a početnou rodinu. Je vděčná za všechno, co v životě má a nepřestává to velmi často zmiňovat na sociálních sítích. Přesto, že se řadí mezi veřejně známé osobnosti, zůstává pokorná a má srdce na pravém místě. Podporuje také řadu charitativních organizací a prospěšných akcí, do kterých se aktivně zapojuje.

S přítelem bývalé miss si velmi rozumí i její synové, kteří se také jako správní sourozenci starají o malou sestřičku. Chovají ji, krmí ji z lahvičky a nepřestávají na ni dávat pozor. Modelka má tak krásnou rodinu, kterou si vždycky přála a mateřství ještě více podtrhlo její ženský půvab.

Rozvod s Gigim Bufonem byl dokončen po pěti letech od ukončení vztahu na konci května 2018. A Alena je dva roky rozvedená. Sama se nechala v minulosti slyšet, že kvůli partnerovi by do druhého manželství vstoupila. "Terezka Maxová mi vždycky říká, ať se nebojím, že druhé manželství je vždy lepší. Tak já jí věřím a uvidíme. Já bych nemusela. Ale Alessandro to ještě nezažil, tak třeba k tomu někdy jednou dojde," řekla před časem Alena Šeredová v rozhovoru pro iDnes.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.