Usmíření na obzoru? Zuzana Bubílková sdílela fotografii s Jiřím Krampolem a prozradila, proč to udělala

Moderátorka Zuzana Bubílková
Moderátorka Zuzana Bubílková
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 22. 1. 2022

Přátelství mezi Zuzanou Bubílkovou (69) a Jiřím Krampolem (83) je již několik týdnů minulostí. Proto fanoušky moderátorky překvapilo, když na sociální síti sdílela jejich společnou fotografii. Zda to znamená zakopání válečné sekery, prozradila pro ŽivotvČesku.cz.

Snímkem ze společného focení s Jiřím Krampolem se Zuzana Bubílková pochlubila na svém Instagramu. Některé fanoušky již rozpadlého moderátorského dua proto napadlo, zda to znamená, že mezi nimi došlo k usmíření, případně alespoň zmírnění vzájemných antipatií. Pro ŽivotvČesku.cz nestárnoucí moderátorka uvedla, proč se snímkem pochlubila.

"Ta fotografie není aktuální. Kalendář se zdravotníky jsme s Jiřím fotili už v létě, jen vyšel teprve nyní," vysvětlila žena, která ve svém věku překypuje energií, že by ji mohla rozdávat na potkání. Podle svých slov chtěla celý projekt pouze připomenout. K žádnému setkání s Jiřím Krampolem za účelem focení tak nedošlo.

Co se týká případného usmíření, tak k němu podle slov moderátorky nedošlo. "Ne, žádné usmíření se nekoná a mezi námi je vše při starém, kontakt jsme s Jiřím stále neobnovili," řekla moderátorka s tím, že celou záležitost se rozhodla pustit z hlavy a raději se soustředit na své další pracovní projekty.

Zuzana Bubílková a Jiří Krampol spolu dříve moderovali zábavné pořady na satirická témata, se kterými objížděli celou republiku a trávili spolu i volný čas, takže v médiích se dokonce jednu dobu spekulovalo, že tvoří pár. Koncem minulého roku však došlo k prudkému ochlazení vztahů, když byl Jiří Krampol hospitalizován v nemocnici Na Františku se zápalem plic. Pro ŽivotvČesku.cz tehdy Zuzana Bubílková o jeho stavu promluvila. "Není mu sice dobře, ale není na přístrojích," uvedla.

A právě to bylo podle všeho příčinou konfliktu. Letitý moderátor měl totiž podle ní nést nelibě, že do médií promluvila o jeho zdravotním stavu. Kromě toho jí hercovi fanoušci měli dávat jeho onemocnění za vinu, protože při domlouvání společných vystoupení nedbala na to, aby byly prostory, kde se programy odehrávaly, dostatečně vytopené. To však Zuzana Bubílková rezolutně popírá.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.