Útlý pas a nekonečně dlouhé nohy. Trojnásobná matka Karolína Kurková uchvátila božskou postavou. Popsala svou rutinu

Topmodelka s českými kořeny Karolína Kurková
Topmodelka s českými kořeny Karolína Kurková
Foto: Profimedia
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 18. 9. 2021

Nekonečně dlouhé nohy, štíhlá postava a jméno, které je ve světě modelingu ikonické. Topmodelka s českými kořeny Karolína Kurková (37) se letos na jaře stala trojnásobnou maminkou, ale na její figuře to rozhodně znát není. Po třech dětech si udržuje perfektní postavu, která je výsledkem nastavené rutiny. Po šestinedělí se tak vrátila zpátky do formy a může směle na přehlídková mola a před objektivy fotoaparátů.

Karolína Kurková je v módním byznysu dobře známá. Je hvězdou přehlídek nejslavnějších návrhářů, fotí titulky předních magazínů a oblékla dokonce také proslulá andělská křídla značky Victoria´s Secret, čímž se mohou pyšnit pouze nejznámější světové modelky. V osobním životě je matkou tří dětí – synů Tobina Jacka (11), pětiletého Noaha Lea a teprve v dubnu narozené Luny Grace. Jejím partnerem je bývalý voják Archie Drury.

Na přehlídková mola se mohla vrátit po narození dcery díky tomu, že na sobě tvrdě dře a dbá na dostatek fyzické aktivity, která je pro ni hodně důležitá.

"Když jsem se dostala do módního průmyslu, velmi rychle jsem se naučila, jak si udržet energii a vytrvalost. Opravdu to hodně vyplývá z toho, jak se o sebe staráte a co svému tělu dopřáváte. Je to naprosto jednoduché, podle toho, co mu dáte, se vám také odvděčí. Je to jako s autem, ke kterému tělo vždycky přirovnávám. Dáte do něj špatný olej, tak nebude správně fungovat. Myslím, že žijeme v době vhodné pro ty, kteří chtějí žít zdravě, protože je všechno dostupnější, než bylo dříve," řekla v rozhovoru pro server Byrdie.com.

"Vždycky jsem sportovala. Do svých třinácti let jsem se profesionálně věnovala gymnastice, pak jsem hrála basketbal. Miluju cvičení nebo hodiny tance a pilates. V podstatě jakoukoli pohybovou aktivitu, která mi pročistí hlavu, dostane mě od telefonu nebo třeba jen z domu. Spoustu energie mi dává i čas s mými dětmi. Máme chvíle, kdy se jen tak bavíme, smějeme nebo tancujeme. Taky mám ráda, když si zajdu na příjemnou masáž. Pokud máte manžela, děti, rodinu, staráte se o ostatní, takže je hezké věnovat čas také tomu, aby se někdo postaral o vás. Snažím se v každém dni udělat něco, díky čemu se cítím dobře. Protože pak se to promítne do všeho, co dělám," dodala krásná topmodelka, která oslňuje také svou výškou 180 centimetrů.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.