Už jen zbytky růžové. Tereza Mašková ze SuperStar se vrací k blond barvě vlasů

Zpěvačka Tereza Mašková se vrací k blond barvě vlasů.
Zpěvačka Tereza Mašková se vrací k blond barvě vlasů.
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 13. 8. 2020

Zpěvačka Tereza Mašková (24) se do povědomí dostala především svým vítězstvím v SuperStar. V soutěži předvedla svůj fenomenální hlas a diváci rozhodli o jejím prvenství. Před časem se také rozhodla pro velkou změnu, nechala si obarvit vlasy na růžovou. Teď to ale vypadá, že výrazná barva ji už omrzela a vrací k přirozené blond.

Na neformálním setkání k projektu pro děti Karol a Kvído, které proběhlo v jednom známém pražském hotelu, se objevila vítězka SuperStar z roku 2018. A opět, jak je u ní zvykem, překvapila svou vlasovou vizáží.

S účesy zpěvačka, která zazářila i v soutěži Tvoje tvář má známý hlas, ostatně neustále experimentuje. Každou chvíli je mění. Před časem své vlasy zvýraznila do růžové, následně zkrátila jejich délku a připomínala spíše chlapce než dívku. Teď se vrací k původní blond. A rozhodně je potřeba uznat, že světlejší barva jí sluší.

U Terezy ale člověk nikdy neví a tak se dá očekávat, že brzy se zase »vylepší« nějakou novinkou. S jakým vlasovým experimentem sympatická zpěvačka ale přijde, to bude rozhodně překvapení.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.