Už ji přerůstají přes hlavu. Čerstvě single Eva Decastelo je vysoká 158 cm a prozradila, jak to s výškou mají její dvě krásné děti

Nextfoto
Eva Decastelo s dětmi
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
alzbeta.stankova@zivotvcesku.cz
Publikováno: 13. 6. 2022

Rozpad vztahu, přestože proběhne v přátelském duchu, je pokaždé velká životní změna a nápor na psychiku. Moderátorka Eva Decastelo (43), jejíž manželství se po 12 letech rozpadlo, má naštěstí oporu ve svých dvou dospívajících dětech, které jí momentálně často dělají společnost. "Míša i Zuzanka mají výšku po tatínkovi," prozradila pro ŽivotvČesku.cz jednu z věcí, kvůli které bude mít ve svých dětech bývalého muže Reného Decastela (48) stále na očích.

Tmavovlasá moderátorka s výstavní figurou a její manžel, spisovatel a scenárista René Decastelo (48), spolu v manželství prožili dlouhých 12 let. Mají spolu dvě dospívající děti, Zuzanu (11) a Michaela (12), a prožili mnoho šťastných chvil. Jak to ale v životě bývá, vše má svůj konec, a to se bohužel stalo i v manželství slavného páru.

Dvojice momentálně prochází rozchodem. Krize u nich trvala delší dobu a dvojice se měla odcizit. "Vztahy jsou složité, občas všechno nedopadne, jak jsme si plánovali. Důležité je umět si to přiznat. My s manželem jsme to uměli udělat," sdělila Eva Decastelo ve svém veřejném vyjádření.

Přestože se ve veřejném prostoru velmi rychle objevily nepodložené informace o nevěře, které notně přiživila moderátorka Laďka Něrgešová (46) svou lehce nemístnou poznámkou v pořadu televize Prima Showtime, pár stále trvá na tom, že jejich rozchod proběhl přátelsky a oba stále chtějí společně fungovat jako rodiče pro své potomky. O tom, co obě ratolesti podědily po rodičích, nyní Eva Decastelo promluvila pro redakci ŽivotvČesku.cz.

Co se týče dcery Zuzany, talent má mladé děvče především v oblasti sportu. "Po mně Zuzanka je velmi komunikativní, po tatínkovi má talent na basketbal, hraje za Spartu a v jedenácti letech je o malinko vyšší než já ve 44 letech, takže i výšku má po tatínkovi," řekla s úsměvem pro ŽivotvČesku.cz pohledná moderátorka, o které se ví, že sama dává přednost jiným disciplínám, například otužování, kterého je velkou zastánkyní.

Syn Michael se kupodivu vydal jiným směrem než jeho rodiče a sestra. "Míša, tomu bude 12 let, výšku má také po tatínkovi a talent má na grafiku. Vytváří různé grafické návrhy na hry a podobně. Takže jsem ráda, že ho to baví. A když jsme u té výšky, tak já měřím 158 centimetrů a Míša má minimálně 167 centimetrů. Zuzka měří 160 centimetrů," dodala pro ŽivotvČesku.cz charismatická Eva Decastelo, která je tak z celé rodiny sice nejmenší, přesto vždy v ní měla největší slovo.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu