Už jsme byli u moře, prozradila Kristýna Leichtová. Popsala, kam vyrazila a čím si udržuje postavu

Herečka Kristýna Leichtová
Herečka Kristýna Leichtová
Foto: Nextfoto
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 28. 7. 2021

Letní prázdniny utíkají jako voda a za pár dní už se přehoupnou do dalšího měsíce. Někteří už mají dovolenou za sebou, jiné výlet za hranice teprve čeká. Krásná herečka Kristýna Leichtová (35), kterou si televizní diváci oblíbili mimo jiné jako Ivu Pacovskou v populárním sitcomu, najela zpátky do plného pracovního režimu a moře už si užila. "V druhé polovině června jsme byli v Chorvatsku, tím pádem už máme pod dovolené," řekla pro ŽivotvČesku.cz.

Těší se z mateřství a krásné rodiny, kterou založila s partnerem Vojtěchem Štěpánkem. S ním má dvě malé dcery – Dorotku a Rozárku. Kristýna Leichtová si stihla užít letní dovolenou ještě před samotným začátkem prázdnin a následující dny a týdny pro ni představují návrat zpátky k její herecké profesi.

"Teď mě čekají jenom pracovní povinnosti, letní prázdniny už moc nemám. Hraju Letní Shakespearovské slavnosti - Zkrocení zlé ženy a do toho natáčím televizní seriál. V druhé polovině června jsme byli v Chorvatsku, tím pádem už máme po letní dovolené," řekla Kristýna Leichtová pro ŽivotvČesku.cz.

Léto bývá spojené nejen s dovolenou, ale lidé také hodně řeší postavu, která je více na očích. Sympatická herečka si udržuje pěknou figuru hlavně tím, že není milovnicí rychlého občerstvení, kterému mnozí doslova propadají. "Nikdy mi nechutnaly fast foody a nemám moc ráda ani čokoládu - pokud si ji dám, tak hořkou. Sice mi chutnají zmrzliny a občas si dám zákusek, ale snažím se hlídat. Já se svojí postavou problém nemám, protože vím, co všechno zvládla," řekla již dříve krásná herečka pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.