Reklama:

Už skoro rok tatínkem. Bohuš Matuš ukázal fotku z dětství, která přesvědčí každého o tom, že dcera by mohla být jeho dvojče

Bohuš Matuš s dcerou Natálkou
Bohuš Matuš s dcerou Natálkou
Foto: Nextfoto
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 4. 11. 2021

Otcovství ho v určitém směru změnilo. Zpěvák Bohuš Matuš (48) už zanedlouho připraví svojí dceři Natálce narozeninovou oslavu prvního roku života, která bude podle jeho slov výjimečná. Holčička mu roste před očima a je to usměvavé dítě, které mu do života vnáší hodně radosti. "Co nedělám, tak je přebalování, jinak asi úplně všechno. Zatím je asi víc po mně, ale tu bystrost a inteligenci má po Lucce," řekl pro ŽivotvČesku.cz zpěvák a pochlubil se snímkem z dětství.

Reklama:

Týdny a měsíce uběhnou jako nic, ale děti se dokáží během této doby velmi rychle měnit. Bohuš Matuš už zanedlouho oslaví rok od okamžiku, kdy mu manželka Lucie (18) přivedla na svět dceru. Holčička dostala krásné jméno Natálie – pochází z latinského »natalis«, což v přeneseném významu ve spojení s »dies natalis« znamená narození Krista.

Reklama:

"Je úžasná a nesmírně roztomilá. Už i celkem mluví, třeba začnu počítat a ona už plynule pokračuje. Přijde mi opravdu hodně bystrá, všechno opakuje a rychle se učí. Jsem moc rád, že je to takové šťastné dítě, které se neustále směje a vypadá spokojeně. Máme z ní s Lucinkou velkou radost. Odmalinka se na ni usmívám a když se vzbudí, tak mi to vrací. Navíc hezky jí a s jídlem nemá vůbec žádný problém. Je to můj malý miláček. Teď jí rostou zoubky, takže si někdy popláče, ale to je normální," řekl Bohuš Matuš pro ŽivotvČesku.cz s tím, že momentálně zkouší muzikál Fantom opery, a i když je časově hodně vytížený, snaží se svojí princezně věnovat co nejvíce chvilek.

Jako tatínek zastává i péči o malou, ale jednu činnost nechává raději na zkušené manželce. "Co nedělám, tak je přebalování, jinak zvládnu asi úplně všechno. Snažím se co nejvíc pomoct, když třeba odsáváme z nosu nebo Natynku klidně vykoupu. Jenom to přebalování mi moc nepřirostlo k srdci," popsal pro ŽivotvČesku.cz zpěvák, který podle svých slov často slýchá, jak je mu Natálka podobná.

Aby své tvrzení podpořil, tak se Bohuš Matuš pro ŽivotvČesku.cz pochlubil snímkem, na němž mu je šest let. Sice jde v porovnání s věkem jeho dcery o pětiletý rozdíl, podoba se na snímcích v galerii rozhodně dá najít.

"Vidím v ní nás oba. Co mi tak říká okolí, je prý hodně podobná mně. Ale tu bystrost a inteligenci má po Lucce, protože ta byla vždycky chytrá a ve škole měla samé jedničky. Já když jsem byl malý, kam mě dali, tam mě našli. A překvapivě jsem byl hodně tichý (směje se). Ale kluci jsou asi jiní než holky," řekl Bohuš Matuš pro ŽivotvČesku.cz a dodal: "V prosinci bude Natynka slavit první narozeniny, proto jí chceme připravit obrovskou rodinnou oslavu, na kterou se moc těšíme."

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: