Reklama:

Už v úterý 7. března nás čeká velká kosmická událost, říká slavná kartářka Helen Stanku o vraním úplňku

Ilustrační snímek
Ilustrační snímek
Foto: Pixabay
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 5. 3. 2023

Už v úterý 7. března nás čeká velká kosmická událost. Nebe rozzáří vraní úplněk ve znamení Panny. V trigonu bude s elektrizujícím uranem v Býku a v kvadratuře s neohroženým Marsem v Blížencích. Přichází velmi dynamická atmosféra, uvedla to pro ŽivotvČesku.cz vyhledávaná kartářka Helen Stanku.

Reklama:

"Ve vzduchu už pomalu začínáme cítit jaro, a tak přichází čas zahodit zimní splíny a pustit se do jarního úklidu, a to ve velkém stylu. Začněte u sebe. U své duše, hlavy i těla," uvedla pro ŽivotvČesku.cz Helen Stanku, která má výklad karet v rodinném dědictví - v dlouhé historii se jím živili její předkové, pro ni samotnou to byl dlouhá léta jen koníček, než se stala profesionálkou s názorem, že karty mají lidem pomáhat.

"Asi se přistihnete při potřebě velkých pořádků i u sebe doma, v kanceláři, případně v autě. To znamená, že to s vámi pořád není až tak špatné a odvěké rytmy přírody mají vliv i na vás. Trigon s Uranem v Býku nese nečekané změny a možnosti a chuť vyzkoušet i něco nového. Nicméně kvadratura Luny v Panně s Marsem v Blížencích může přinést i sklon vybíjet si někde hněv. Neodevzdávejte svůj klid na požádání a nikomu nedovolte, aby narušil vaši rovnováhu," upřesnila zkušená kartářka pro ŽivotvČesku.cz.

Reklama:

"Ještě, že přijde na pomoc Jupiter a Venuše v Beranu, kteří nesou tolik potřebnou rovnováhu. Aby toho nebylo málo, ještě ten den přejde Saturn z Vodnáře do znamení Ryb, což teprve bude síla. Můžete se propojit se svým vnitřním já. Nikdy to nešlo lépe. Spojte se se svojí moudrostí a zbavte se destruktivních návyků," dodala pro ŽivotvČesku.cz odbornice na výklad karet.

Kdo je Helen Stanku:

Studovala Církevní konzervatoř v Kroměříži. Působila jako členka pěveckého souboru Národního divadla v Brně. Od roku 2013 podniká. Je rozvedená a má čtyři děti. Pracovnu má v centru Prahy a patří k nejvyhledávanějším v oboru. Její horoskopy lze nalézt na portálu Kartářky světla.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: