V 59 letech má postavu modelky a bujný dekolt, takhle ji zachytila kamera. Demi Mooreová přiznala ale posedlost hubnutím

Autor: Profimedia | Demi Mooreová
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 12. 11. 2021

Poslední narozeniny před jubilejní šedesátkou slaví ve čtvrtek 11. listopadu herečka Demi Mooreová (59), která zůstane nezapomenutelná v mnoha rolích. Nicméně jako svůdná tanečnice nočního klubu Erin v thrilleru Striptýz se stala ikonou a vydělala si také slušných pár milionů dolarů. Ve svém věku patří bývalá manželka Bruce Willise (66) nejen velmi krásná, ale udržuje si také obdivuhodnou postavu. Ale jak se říká: Nic není zadarmo.

Na svém filmovém kontě má hollywoodské trháky jako film Duch, kde se objevila po boku již zesnulého Patricka Swayzeho (†57), zazářila také v akčním snímku G.I. Jane nebo v eroticky laděném thrilleru Striptýz z roku 1996, kterým naopak naprosto šokovala. Odhalila v něm totiž své dokonalé křivky a její honorář se vyšplhal na astronomických 12,5 milionu dolarů (v přepočtu více jak 272 680 000 korun).

"Zdálo se, že film Striptýz nějakým způsobem zrazuje ženy a G.I. Jane byl zase zradou pro muže. Role ve Striptýzu vyvolávala v ženách strach nebo obavy a G.I. Jane zase představovala pro může výzvu. Taky mi to dali pocítit," řekla Demi Mooreová v rozhovoru pro magazín Variety.

Ale tajný recept na to, jak si téměř jako šedesátnice udržuje postavu, se kterou by bezpochyby mohla předvádět na molech módních přehlídek, tkví především v tanci. Zaměřuje se na intenzivní taneční tréninky. I když je nepovažovala za nějaké cvičení, sama přiznává, že je to poměrné náročné kardio, kdy pálí tuky a buduje i svalovou hmotu, jak uvedl server Womenshealthmag.com.

Ale právě touha po dokonalém těle se pro ni v minulosti stala jistou obsesí, která se podepsala i na tom, že se jí přestalo tvořit mateřské mléko. "Nedokázala jsem myslet na nic jiného než na svoje tělo. Svoji tehdejší už tak tvrdou cvičební rutinu jsem ještě zdvojnásobila. Vyřadila jsem sacharidy, běhala jsem, jezdila na kole a cvičila na každém stroji, který si jen dovedete představit," cituje hollywoodskou herečku britský deník Daily Mail.

Demi Mooreová se objevila v newyorském Muzeu moderního umění na WSJ Magazine 2021 Innovator Awards, kde naprosto okouzlila všechny přítomné. V černém kostýmku, kdy mělo sako velmu odhalený a hluboký dekolt ukázala, že ani v 59 letech může zářit nejen jako herečka, ale také jako žena.

Herečka Demi Mooreová
Herečka Demi Mooreová
Foto: Profimedia

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.