V 70 letech se prošla po mole na módní přehlídce. Živit bych se tím nechtěla, hodnotila Zuzana Bubílková

Zuzana Bubílková
Zuzana Bubílková
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 1. 6. 2022

Publicistka a moderátorka Zuzana Bubílková (70) je známá tím, že je pro každou legraci. Když proto dostala nabídku, aby se v rámci módní show pražského butiku prošla po mole jako modelka, tak navzdory tomu, že už je dáma v letech, souhlasila. "Byla to legrace, překvapilo mě, že nejhorší na tom byly ty vysoké boty. Ale živit bych se tím nechtěla," řekla pro ŽivotvČesku.cz.

Pozvání na módní show butiku Naty Šaty, k jehož pravidelným zákaznicím patří například rapperka Sharlota (25), dostala Zuzana Bubílková jako jedna z mnoha známých žen, které se akce zúčastnily. Letos se akce konala již poněkolikáté a patří k těm méně konvenčním - výjimkou nejsou neobvyklé modely, které se často vymykají většinovému módnímu proudu, účastníci i modelky a modelové z transsexuální komunity nebo z řad milovníků latexu.

I přesto, že šlo o akci poměrně nekonvenční, rozhodla se známá glosátorka politiky zúčastnit. "Dostala jsem tu nabídku, a tak jsem se rozhodla, že do toho půjdu, i když jsem napřed úplně nevěděla, jak to bude probíhat. Chodit po mole kupodivu není až tak jednoduché, člověk se musí rychle převlékat, přezouvat a podobně," popsala Zuzana Bubílková pro ŽivotvČesku.cz, jaké byly její dojmy z akce.

"Nejhorší mi přišly vysoké boty, hodně děvčat mělo pak úplně zničené nohy. Užila jsem si to, byla to zase zajímavá zkušenost, ale živit bych se tím nechtěla. Ale i ženy v mém věku se musí oblékat, takže jsem ráda, že jsem se mohla zúčastnit," řekla publicistka, která je již léta pravidelnou návštěvnicí posilovny, a tak si i ve svém věku bez potíží může procházku po módním mole dovolit.

Již brzy si přitom svou modelingovou zkušenost zopakuje. "Moje kamarádka je výtvarnice a přenáší obrazy na plátno, ze kterého potom šije šaty. Příští týden pořádá také přehlídku, a tak si nějaké šaty také obléknu. Nebude to ale nic velkého," dodala pro ŽivotvČesku.cz s úsměvem Zuzana Bubílková.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.