V bílých šatech jako princezna: Krásná Linda Bartošová ukázala snímky ze svatby s raperem Tomášem Kučerou

Linda Bartošová
Linda Bartošová
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 20. 7. 2023

Atraktivní moderátorka Linda Bartošová (30) se stala v polovině července vdanou paní. Aktuálně se fanouškům na sociálních sítích pochlubila několika snímky ze svatby - pověstné »ano« si řekla s dvaatřicetiletým Tomášem Kučerou. Na manželství došlo po pěti letech vztahu. Pro ŽivotvČesku.cz uhrančivá kráska na konci loňského roku promluvila o pracovním návratu, kdy si předtím vzala půlroční neplacené volno. A v současnosti je z její tváře patrné, že v životě našla vše, co hledala.

Moderátorka a bývalý fotbalista a také raper vstoupili do manželství v polovině stávajícího měsíce. Sňatek se jim podařilo utajit. Až nyní Linda Bartošová ukázala na svém profilu na sociální síti Instagram několik snímků, jak její velký den vypadal.

"15. července 2023. Den, kdy jsme se přijali ze svobodné vůle a z lásky. Jsme svoji a zároveň sví. Miluju ten den do poslední minuty a děkuju za všechno, co můžu žít a s kým," napsala do komentáře pod černobílou fotografii charismatická moderátorka.

Linda Bartošová pracovala v České televizi osm let, na konci tohoto období si však vzala půlroční neplacené volno, aby si mohla rozmyslet, kam se ve své kariéře chce ubírat dál. Talentovaná moderátorka, která se proslavila původně jako finalistka České Miss z roku 2012, na svých sociálních sítích prozradila, že důvodem jejího stažení se z veřejného prostoru je pracovní vyhoření a psychická nepohoda. Vrátit se na obrazovky měla v loňském červenci, k tomu však již nedošlo.

Její další pracovní kroky zamířily do internetového pořadu Spotlight, který moderuje i Světlana Witowská.

"Už se na to moc těším, nevím, co bych k tomu řekla víc. Rozhovory byly součástí mé práce i v České televizi, ale nyní se jim budu moci věnovat víc. Půlroční pracovní pauza mi pomohla v tom, abych si uvědomila, že je to něco, čemu se dále chci věnovat. A už mi to docela chybělo," řekla tehdy sympatická Linda Bartošová pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.