V cíli jsem padl, popsal svůj běh pro dobrou věc moderátor Láďa Hruška

Láďa předvedl svůj životní výkon, pak padl.
Láďa předvedl svůj životní výkon, pak padl.
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 17. 8. 2020

V sobotu se konal v pražské Stromovce již tradiční běžecký závod na pět kilometrů, kterého se pravidelně účastní i řada známých tváří. Letos na něm nechyběl ani moderátor Láďa Hruška (42), který pro ŽivotvČesku.cz přiznal, že mu síly jen tak tak stačily.

Oblíbený moderátor se v sobotu zúčastnil sportovně-společenské události v pražské Stromovce. O tom, že se běžeckého závodu zúčastní, se podle svých slov, dozvěděl na poslední chvíli a podle toho to prý také vypadalo.

"O běhu jsem se dozvěděl za minutu dvanáct, takže můj netrénink odpovídal výsledku. Ale doběhl jsem, sice jsem v cíli padl na zem jako přezrálá hruška, ale byl jsem rád, že jsem podpořil dobrou věc a rozdal dobrou náladu všem přeživším spoluběžcům," popsal Láďa redakci ŽivotvČesku.cz svůj výkon.

Ze snímků z cíle je patrné, že doběhl opravdu jen tak tak. Není se ale čemu divit. O víkendu, kdy panovaly tropické teploty, se neběželo příjemně nikomu. Proto se letos účastníci zřejmě řídili heslem "Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se." Tím se řídil i Láďa, který to, že se neumístil na stupních vítězů, přijal sportovně a v jeho případě jak jinak než s humorem.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.