V květnu už budeme v novém domě, říká Bohuš Matuš. S rodinou se stěhuje do domku bez sousedů

Bohuš Matuš
Bohuš Matuš
Foto: Se svolením Bohuše Matuše
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 22. 3. 2023

Zpěvák Bohuš Matuš (49) měl v poslední době velké trable s bydlením. S manželkou Lucií (19) se za necelé dva roky manželství museli stěhovat už třikrát a před sebou mají stěhování čtvrté. Tentokrát doufají, že na nějakou dobu bude poslední. "Našli jsme krásný dům se zahradou," řekl nadaný umělec pro ŽivotvČesku.cz.

Manželé Matušovi mají na bydlení zkrátka smůlu. Za necelé dva roky manželství již vystřídali celkem tři byty a nyní se chystají zvednout kotvy znovu. Poprvé se v polovině roku 2021 nastěhovali do pražských Bohnic, kde si pronajali byt o velikosti 3+1. Po nastěhování ale nastal problém se sousedem, kterému se nelíbil zpěvákův hlas a také to, že kouří na balkoně. Došlo tak na druhé stěhování.

V srpnu 2021 se rodina chvíli radovala z nového bydlení v domě se zahradou. Později ale využili možnosti jít do většího bytu, a tak se přesunuli na pražské sídliště, kde si pronajali byt o velikosti 3kk. Pochvalovali si dostatek prostoru i výhled, který jim 11. poschodí poskytuje. Jenže přišla zpráva o tom, že se musí odstěhovat.

"Je to pro nás šok. Máme tři měsíce, než se budeme muset odstěhovat. Problém je v tom, že jsme pořídili nový nábytek a postele, to se stěhováním poškodí," řekl pro ŽivotvČesku.cz Bohuš Matuš s tím, že zprávu velmi špatně nesla zejména jeho manželka Lucie, se kterou letos oslaví dva roky v manželství. Když se nemilou zprávu dověděla, dokonce omdlela.

Nové bydlení pro maminku malé Natálky (2) snad bude dostatečnou náplastí na pocuchané nervy. Podle zpěváka se totiž jedná doslova o domov snů. "Budeme se stěhovat do domu na okraji Prahy, má 200 metrů zahrady a je dost velký. Chtěli bychom tam být již v květnu," vysvětlil pro ŽivotvČesku.cz.

Bohuš Matuš, který se nijak netají tím, že by v budoucnu s manželkou rádi rozšířili rodinu o dalšího potomka, doufá, že to bude stěhování na delší dobu poslední a v domě na chvíli zakotví. Tomu, že je vše na dobré cestě, nasvědčuje také fakt, že v novém bydlišti nehrozí potíže se sousedy.

"Tam žádní sousedi nejsou. Je to úplně oddělené od okolí a dům stojí samostatně," pochvaloval si Bohuš Matuš pro ŽivotvČesku.cz s tím, že se tak snad nestane, že by se někomu na novém místě nelíbil jeho zpěv.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.