Reklama:

V květnu už budeme v novém domě, říká Bohuš Matuš. S rodinou se stěhuje do domku bez sousedů

Bohuš Matuš
Bohuš Matuš
Foto: Se svolením Bohuše Matuše
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 22. 3. 2023

Zpěvák Bohuš Matuš (49) měl v poslední době velké trable s bydlením. S manželkou Lucií (19) se za necelé dva roky manželství museli stěhovat už třikrát a před sebou mají stěhování čtvrté. Tentokrát doufají, že na nějakou dobu bude poslední. "Našli jsme krásný dům se zahradou," řekl nadaný umělec pro ŽivotvČesku.cz.

Reklama:

Manželé Matušovi mají na bydlení zkrátka smůlu. Za necelé dva roky manželství již vystřídali celkem tři byty a nyní se chystají zvednout kotvy znovu. Poprvé se v polovině roku 2021 nastěhovali do pražských Bohnic, kde si pronajali byt o velikosti 3+1. Po nastěhování ale nastal problém se sousedem, kterému se nelíbil zpěvákův hlas a také to, že kouří na balkoně. Došlo tak na druhé stěhování.

Reklama:

V srpnu 2021 se rodina chvíli radovala z nového bydlení v domě se zahradou. Později ale využili možnosti jít do většího bytu, a tak se přesunuli na pražské sídliště, kde si pronajali byt o velikosti 3kk. Pochvalovali si dostatek prostoru i výhled, který jim 11. poschodí poskytuje. Jenže přišla zpráva o tom, že se musí odstěhovat.

"Je to pro nás šok. Máme tři měsíce, než se budeme muset odstěhovat. Problém je v tom, že jsme pořídili nový nábytek a postele, to se stěhováním poškodí," řekl pro ŽivotvČesku.cz Bohuš Matuš s tím, že zprávu velmi špatně nesla zejména jeho manželka Lucie, se kterou letos oslaví dva roky v manželství. Když se nemilou zprávu dověděla, dokonce omdlela.

Nové bydlení pro maminku malé Natálky (2) snad bude dostatečnou náplastí na pocuchané nervy. Podle zpěváka se totiž jedná doslova o domov snů. "Budeme se stěhovat do domu na okraji Prahy, má 200 metrů zahrady a je dost velký. Chtěli bychom tam být již v květnu," vysvětlil pro ŽivotvČesku.cz.

Bohuš Matuš, který se nijak netají tím, že by v budoucnu s manželkou rádi rozšířili rodinu o dalšího potomka, doufá, že to bude stěhování na delší dobu poslední a v domě na chvíli zakotví. Tomu, že je vše na dobré cestě, nasvědčuje také fakt, že v novém bydlišti nehrozí potíže se sousedy.

"Tam žádní sousedi nejsou. Je to úplně oddělené od okolí a dům stojí samostatně," pochvaloval si Bohuš Matuš pro ŽivotvČesku.cz s tím, že se tak snad nestane, že by se někomu na novém místě nelíbil jeho zpěv.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: