V lásce si jsou zase o kousek blíže, doufají fanoušci. Jennifer Aniston flirtovala s Bradem Pittem

Brad Pitt v době, kdy tvořil dvojici s Jennifer Aniston
Brad Pitt v době, kdy tvořil dvojici s Jennifer Aniston
Foto: Profimedia
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 19. 9. 2020

Herci a bývylí manželé Jennifer Aniston (51) a Brad Pitt (56) se sešli v projektu, ve kterém ztvárnili flirtující středoškoláky. Šlo o živé čtení osmdesátkového hitu Zlaté časy na Ridgemont High. Pohledný herec namluvil postavu Brada Hamiltona, Aniston školní hvězdu Lindu Barrett. Jejich fanoušci pomalu začali tleskat tomu, že by se k sobě exmanželé vrátili.

Nejvíce se fanoušci, ale i herci, kteří se projektu zúčastnili, pobavili, když Aniston ztvárňující postavu Lindy říkala, že Brad je sexy a skutečně rozkošný. Pitt totiž hrál postavu, která se shodně jmenuje Brad. O zábavu tak bylo postaráno, a to i přesto, že v souvislosti s hercem se psalo nedávno o modelce polského původu Nicole Poturalski.

To ale fanouškům nevadilo a snili o tom, že by takhle populární dvojice se k sobě vrátila.

Akce, které se oba světově uznávaní herci zúčastnili, měla charitativní charakter, a to na podporu organizací Core a Reform bojujících proti koronavirové pandemii. Kromě zmíněných exmanželů se projektu zúčastnila řada dalších slavných tváří jako Julia Roberts, Matthew McConaughey, Sean Penn, Jimmy Kimmel a další.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.