V Nymburské nemocnici napadl agresor zdravotní sestru lopatou. Roztrhl jí hlavu, potvrdila policie

Nemocnice - ilustrační foto
Nemocnice – ilustrační foto
Foto: Pixabay.com
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 12. 5. 2021

V nymburské nemocnici agresor napadl v úterý pozdě večer zdravotní sestru. Lopatou ji udeřil do hlavy. Podezřelou osobu zadrželi kriminalisté. "Zdravotní sestra má tržné zranění a je hospitalizovaná v nemocnici," řekla pro ŽivotvČesku.cz policejní mluvčí Petra Potočná.

K útoku na nic netušící zdravotní sestru došlo v úterý večer. Podezřelého se podařilo dopadnout ve středu v dopoledních hodinách.

"Pachatel do nymburské nemocnice vnikl v úterý ve 22 hodin. Na chodbě na oddělení chirurgie počkal na procházející zdravotní sestru. K ní zezadu přistoupil a lopatou, kterou si donesl, ji udeřil do hlavy. Zdravotní sestra má tržné zranění a je hospitalizovaná v nemocnici," popsala pro ŽivotvČesku.cz policejní mluvčí Petra Potočná.

Podle našich informací je útočníkem muž ve středním věku. Policisté případ vyšetřují jako pokus o těžké ublížení na zdraví.

"Na případu jsme začali pracovat ve středu večer, vytipovalo se několik podezřelých osob. Ve středu v dopoledních hodinách byla podezřelá osoba zadržena. S osobou budou provedeny procesní úkony," dodala pro ŽivotvČesku.cz policejní mluvčí Petra Potočná.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.