V pořadu První večeře se seznámil jediný homosexuální pár. Honza po natáčení promluvil o nadváze a lásce k novému muži

Honza Špicl v show První večeře
Honza Špicl v show První večeře
Foto: Se svolením FTV Prima
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 12. 10. 2021

Seznamovací show První večeře se Zdeňkem Pohlreichem (64) není jen pro páry opačného pohlaví. V pondělí večer přišli na rande dva sympatičtí pánové, jednalo se o jediný homosexuální pár této série. Sedmadvacetiletý Honza Špicl z Prahy je věrný člověk, který umí milovat celým svým srdcem. Příčinu toho, že je dlouho nezadaný, viděl v nadváze, nyní to ale vnímá jinak. "Po natáčení jsem došel k nějakému vnitřnímu smíření," řekl pro ŽivotvČesku.cz Honza Špicl a prozradil, jak se mu nyní ve vztazích daří.

Devětadvacetiletý Lukáš Vojtěch Vodenka z Karlových Varů a sedmadvacetiletý Honza Špicl z Prahy vytvořili jediný homosexuální pár, který se v seznamovacím pořadu První večeře objevil. Přestože spolu vedli poměrně příjemnou konverzaci zaměřenou především na problémy, se kterými se jejich komunita potýká, jiskra mezi nimi nepřeskočila.

"To rande hodnotím spíš neutrálně, ani pozitivně, ani negativně. Bylo to příjemné, po těch všech opatřeních a po tom, co bylo vše dlouho zavřené," řekl pro ŽivotvČesku.cz sympatický Honza Špicl s tím, že ačkoliv večeře s o dva roky starším mužem byla milá, ke vztahu nevedla.

Honza je člověkem, který nemá rád polovičaté vztahy a oddanost je jednou z jeho nejlepších vlastností. To, že byl před pořadem tři roky nezadaný, přisuzoval nadváze. Nadbytečné kilogramy mu dělaly těžkou hlavu, po natáčení První večeře ale změnil přístup.

"Upřímně řečeno, jsem se spíš vyrovnal s tím, že jsem, jaký jsem. Snažím se, nejde mi to úplně nejlíp, ale po natáčení jsem došel k nějakému vnitřnímu smíření. Nemá cenu se trápit, když je to věc, která je na dlouhou trať. Za týden to nezměním a abych se utápěl v depresích, za to to nestojí," vysvětlil Honza pro ŽivotvČesku.cz, proč ho nadváha už netrápí.

Pro účastníka seznamovací show nejsou krátké vztahy tím, co by hledal. Raději si chce počkat na toho pravého a zdá se, že už ho možná potkal. "Myslím si, že možná i ano. Teď je to čerstvé, takže nechci dopředu moc mluvit, ale možná jsem narazil na toho pravého," dodal Honza Špicl pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.