V pražské oboře Hvězda našli tělo. Pohřešovaná Nina H. zmizela z databáze hledaných

Nina a Jan se pohřešují od sobotního večera
Nina a Jan se pohřešují od sobotního večera
Foto: Archiv Policie ČR
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 9. 11. 2020

Policie od soboty pátrala po Nině H. (24) a jejím kamarádovi Janu P. (34). V pondělí večer obě osoby zmizely z policejní databáze. Rušno je v pražské oboře Hvězda. Policie tam našla tělo bez známek života.

Policisté pátrali po dvojici od soboty. Do pátrání se zapojili kamarádi i rodina. Policie pracovala s verzí, že muž mohl spáchat sebevraždu skokem pod metro. Policie nechtěla komentovat, zda sebevrah, který ukončil život v kolejišti metra, je pohřešovaným mužem.

V pondělí večer policisté obsadili pražskou oboru Hvězda. Podle informací webu Blesk.cz zde policisté našli ženské tělo bez známek života. Oba pohřešovaní navíc v pondělí zmizeli z policejní databáze. To nasvědčuje tomu, že policisté už ví, co se s nimi stalo.

K oboře Hvězda se také dostavili rodinní příslušníci pohřešované ženy. Na místě byla také sestra pohřešované Niny. Policisté se se nyní snaží identifikovat ženské tělo, které v oboře našli. Kriminalisté také pracují na tom, aby zjistili, jak žena zemřela.

"V průběhu dnešního odpoledne policisté ze speciální pořádkové jednotky při pátrací akci v oboře Hvězda nalezli osobu bez známek života. Kriminalisté nyní zjišťují totožnost této osoby a pro zjištění přesné příčiny úmrtí byla nařízena soudní pitva," řekla pro ŽivotvČesku.cz policejní mluvčí Eva Kropáčová

"V současné chvíli nelze vyloučit, že na místě došlo ke spáchání násilného trestného činu," dodala Kropáčová s tím, že v úterý by policisté měli uvolnit další informace.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.