V pražské oboře Hvězda našli tělo. Pohřešovaná Nina H. zmizela z databáze hledaných

Nina a Jan se pohřešují od sobotního večera
Nina a Jan se pohřešují od sobotního večera
Foto: Archiv Policie ČR
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 9. 11. 2020

Policie od soboty pátrala po Nině H. (24) a jejím kamarádovi Janu P. (34). V pondělí večer obě osoby zmizely z policejní databáze. Rušno je v pražské oboře Hvězda. Policie tam našla tělo bez známek života.

Policisté pátrali po dvojici od soboty. Do pátrání se zapojili kamarádi i rodina. Policie pracovala s verzí, že muž mohl spáchat sebevraždu skokem pod metro. Policie nechtěla komentovat, zda sebevrah, který ukončil život v kolejišti metra, je pohřešovaným mužem.

V pondělí večer policisté obsadili pražskou oboru Hvězda. Podle informací webu Blesk.cz zde policisté našli ženské tělo bez známek života. Oba pohřešovaní navíc v pondělí zmizeli z policejní databáze. To nasvědčuje tomu, že policisté už ví, co se s nimi stalo.

K oboře Hvězda se také dostavili rodinní příslušníci pohřešované ženy. Na místě byla také sestra pohřešované Niny. Policisté se se nyní snaží identifikovat ženské tělo, které v oboře našli. Kriminalisté také pracují na tom, aby zjistili, jak žena zemřela.

"V průběhu dnešního odpoledne policisté ze speciální pořádkové jednotky při pátrací akci v oboře Hvězda nalezli osobu bez známek života. Kriminalisté nyní zjišťují totožnost této osoby a pro zjištění přesné příčiny úmrtí byla nařízena soudní pitva," řekla pro ŽivotvČesku.cz policejní mluvčí Eva Kropáčová

Po násilné smrti čtyřiadvacetileté Niny H. z Prahy se zvedla nečekaná vlna solidarity. Pří...

"V současné chvíli nelze vyloučit, že na místě došlo ke spáchání násilného trestného činu," dodala Kropáčová s tím, že v úterý by policisté měli uvolnit další informace.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.