V soutěži MasterChef se rozhodlo. Pavlína pokračuje, porota vyřadila Pepu

Pepa v soutěži skončil
Pepa v soutěži skončil
Foto: Archiv TV Nova
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 6. 10. 2020

V soutěži MasterChef jde do tuhého. Poslední vyřazovací kolo rozhodlo o tom, že v kulinářské show zůstala poslední čtveřice účastníků. Nepovedený pokrm zlomil vaz sebevědomému Pepovi Nemravovi (38), který si tentokrát na balkon pro postupující nestoupl a byl to pro něj poslední večer.

Úterní výzva patřila loňské vítězce soutěže Kristině Nemčkové. Od ní soutěžící dostali nelehký úkol, a to uvařit jídlo podle jejího nejnovějšího receptu. Pavel Berky se předloze přiblížil nejvíce a získal výhodu před ostatními.

Ve druhé výzvě dostali soutěžící rovněž nelehký úkol, kdy na jídlo mohli použít potraviny v hodnotě sto korun. Jediný Pavel mohl nakupovat za 200 korun, a to díky tomu, že uspěl v předchozí výzvě.

Pokrmy tří soutěžících ve složení Ivka, Roman a Pavel byly uspokojivé a trio se dostalo na balkon pro postupující. V závěru se tak rozhodovalo mezi Pavlínou a Pepou, který ale doplatil na přeslazenou zeleninu a musel tak soutěž opustit. V soutěži, která pozvolna míří do finále, nechyběly opět emoce. Řada diváků je ale nespokojena, že v soutěži zůstává nadále Pavlína, která v posledním díle významně taktizovala.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.