V této společnosti tráví léto bývalá partnerka Felixe Slováčka Lucie Gelemová. Na bývalou lásku si ani nevzpomene

Výtvarnice Lucie Gelemová se sestrou
Výtvarnice Lucie Gelemová se sestrou
Foto: Profimedia
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 14. 7. 2022

Výtvarnice Lucie Gelemová (39) si po úspěšné výstavě v pražském Obecním domě po boku významného umělce Vladimíra Komárka (†74) užívá léto v té nejlepší společnosti, tou se stala její mladší sestra Veronika Soukupová, která se rovněž věnuje výtvarné tvorbě. "Mám se dobře a hodně pracovně," vzkázala Lucie Gelemová redakci ŽivotvČesku.cz.

Krásná umělkyně Lucie Gelemová (39) zažívá po náročném období bouřlivého rozchodu s hudebníkem Felixem Slováčkem (87) období zaslouženého klidu a úspěchu. V Obecním domě v Praze úspěšně proběhla její výstava po boku děl významného malíře 20. století Vladimíra Komárka (†74). A právě zde se poprvé ukázala ve společnosti po boku své mladší sestry Veroniky Soukupové, se kterou jsou si velice podobné.

Štíhlá a dlouhonohá brunetka se rovněž věnuje umění, konkrétně kresbě a animaci. Vystudovala střední uměleckoprůmyslovou školu a letos se chystá pokračovat na univerzitě s filmovým zaměřením. Až dosud ji starší a zkušenější sestra Lucie důsledně nikde nejmenovala, na sociální síti Instagram však nyní udělala výjimku a Veroničinu identitu přece jen přiznala.

Pohledná brunetka na sociální síti vystupuje pod přezdívkou »Budějcká Střela« a svůj profil plní především ukázkami svých netradičních grafik a dalších děl. Že se v rodině obou pohledných mladých žen talent očividně dědí, je nesporné.

Lucie Gelemová se nyní pozornosti veřejnosti spíše straní. Po sedmiletém období milostných eskapád se saxofonistou Felixem Slováčkem (79), které skončily tím, že ji muzikant i s věcmi vyhodil na ulici ze svého bytu, se jí jistě nelze divit. "Já nikam nezmizela. Já jen bulvár sama od sebe soukromím nezásobovala a na řeči nereagovala, zřídkakdy jsem udělala výjimku," popsala pro ŽivotvČesku.cz svůj současný přístup k životu. Zatímco ona tak nyní pracuje především na své kariéře, Felix Slováček se pokorně vrátil domů ke své manželce Dádě Patrasové (66), kterou s Lucií Gelemovou dlouhé roky podváděl.

Spokojená se momentálně zdá také královna dětských srdcí Dáda Patrasová, která má svého místy až příliš společenského manžela opět doma pod dozorem. "Mám se teď opravdu dobře, doma máme s manželem po letech konečně klid, tak jsem za to ráda. Máme v plánu další dovolenou, tentokrát s naším řeckým kamarádem plánujeme vyrazit do Athén, takže už se na to těším," uvedla zpěvačka pro ŽivotvČesku.cz s tím, že Felix přece jen poslední dobou seká latinu.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.