Václav Noid Bárta svlékl triko a ukázal, jak přibral. Přes zimu jsme ale nabrali oba, vysvětlil zpěvák ohledně těhotenství partnerky

Václav Noid Bárta
Václav Noid Bárta
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 17. 3. 2022

Zpěváka a herce Václava Noida Bártu (41) má nejspíš většina lidí v paměti jako sportovce, který se může pyšnit pořádnými svaly. Proto působilo poněkud překvapivě, když se Noid na svém Instagramu svěřil, že se právě chystá hubnout kvůli roli Ježíše v muzikálu Jesus Christ Superstar. "Po zimě, kdy mají svaly objemovou fázi, je potřeba před plavkovou sezónou zase trochu vyrýsovat," prozradil milovník fitness pro ŽivotvČesku.cz s úsměvem.

Zpěvák Václav Noid Bárta skutečně na první pohled nepůsobí jako prototyp člověka, který by potřeboval shazovat přebytečná kila. Oko laika na něm spíše na první pohled zaujmou svaly, které si vybudoval díky své velké vášni pro posilování. Proto své fanoušky velmi překvapil prohlášením, že se chystá hubnout kvůli roli Ježíše. Pro ŽivotvČesku.cz prozradil, jak se to s jeho potřebou zbavit se váhy vlastně má.

"Přeci jen Ježíš byl vyrýsovaný, putoval velké vzdálenosti, to se muselo projevit. Ono je to tak, že přes zimu člověk svaly spíš krmí, aby nabraly na objemu, a na jaře, když se blíží plavková sezóna, tak je zase potřeba trochu vyrýsovat a shodit nějaký tuk," vysvětlil nadšený sportovec Václav Noid Bárta pro ŽivotvČesku.cz. Pěstování zdravého životního stylu se věnuje již řadu let, a dokonce mu bylo před pěti lety jednou z hlavních motivací, proč se stát abstinentem.

"Na podzim jsem zrovna hubl, což bylo trochu náročné pro mou partnerku Elišku, která byla těhotná a naopak přibírala. Přes zimu jsme ale nabrali oba, tak to alespoň nesla trochu lépe," prozradil zpěvák, který se již za pár týdnů stane potřetí otcem.

Jeho další potomek, kterého porodí jeho snoubenka Eliška Grabcová (30), bude opět holčička. Na tu se již doma těší dvě sestřičky, Eliška (2) a Terezka (7), kterou má Noid z předchozího vztahu s modelkou Gabrielou Dvořákovou (33).

"Momentálně si myslím, že mi to hubnutí půjde samo. Nedávno jsem totiž koupil chalupu a zrovna dneska jsme tu s dcerou Terezkou začali s rekonstrukcí. Takže si myslím, že tou prací spálím úplně všechno," dodal Václav Noid Bárta s úsměvem. Kromě toho bude mít jeho momentální program dobrý vliv také na vztah s dcerou. Zpěvák se totiž nijak netají tím, že děti jsou pro něj velice důležité a je rád, pokud pro ně může být dobrým příkladem.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.