Reklama:

Valentýna oslavila u Agáty, sama ale zřejmě dlouho nezůstane. Kordula Stropnická dráždí svůdnými pohledy

Kordula Stropnická a Veronika Žilková
Kordula Stropnická a Veronika Žilková
Foto: Nextfoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 16. 2. 2024

Kordula Stropnická, dcera Veroniky Žilkové, je čím dál půvabnější. Letošní maturantka sklidila chválu a obdiv za svůj princeznovský »look« na svém maturitním plese. Do společnosti se vydala i ve čtvrtek, kdy pravděpodobně navštívila další z maturitních plesů v Národním domě na Vinohradech. Blondýnka je již od podzimu single, nouzi o nápadníky ale určitě nemá. Na Instagramu v takzvaném příběhu sdílela kratičké video se skleničkou sektu, kde se tváří velmi svůdně. Na půvabnou dceru je pyšná její maminka, herečka Veronika Žilková, jež pro ŽivotvČesku.cz zhodnotila seriál Sedm schodů k moci, ve kterém si zahrála jednu z vedlejších, ale výrazných rolí.

Reklama:

Mladší sestra Agáty Hanychové Kordula Stropnická v posledních měsících prožila několik životních mezníků. V září oslavila plnoletost, o něco později se rozešla se svou první velkou láskou Damianem a začátkem února si užila svůj maturitní ples.

Reklama:

I když je sympatická mladá slečna několik měsíců bez partnera a valentýnský večer strávila s rodinou sestry Agáty, o nápadníky jistě nouzi nemá. Rok od roku je totiž krásnější. Za svůj »look« na již zmíněném maturitním plese sklidila samou chválu.

Nyní na svém instagramovém profilu sdílela video z Národního domu na Vinohradech, kde si se svými sledujícími přiťukává skleničkou sektu. Kordule to v přiléhavých černých šatech s vykrojením velmi sluší. Je zřejmé, že je jen otázkou času, kdy se vášnivá jezdkyně na koních znovu zamiluje. Před sebou má však maturitní zkoušky, na které je třeba se připravit. Věnování se studiu před zkouškami zajisté podporuje i její maminka Veronika Žilková. Ta pro ŽivotvČesku.cz před nedávnem zhodnotila seriál Sedm schodů k moci, ve kterém ztvárnila roli vedoucí kantýny Ivany Šustrové.

"Je to první výrazný seriál po revoluci s politickou tematikou, který dokáže diváka oslovit. A je škoda, že toto téma nemá širší spektrum, protože noviny jsou plné bulvárních kauz o umělcích, ale klidně bych si troufla říct, že mezi politiky je silných kauz více, a bylo by fajn, kdyby novináři se scenáristy dali tvář i jiným seriálům v podobném duchu," sdělila charismatická herečka pro ŽivotvČesku.cz.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: