Vaše osudové číslo prozradí, co přinese srpen v oblasti vztahů. Je nutné pracovat s energií živlů i pokorou, říká slavná numeroložka

Ilustrační snímek
Ilustrační snímek
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 3. 8. 2022

Podle gregoriánského kalendáře je srpen osmý měsíc v roce. Český název pochází pravděpodobně od zemědělského nástroje - srpu, který se používá při sklizni obilí. Lidé od nepaměti věří, že vliv na jejich životy mají čísla a jejich různé kombinace, obzvláště pak co se týká dat. Jak srpen ovlivní vztahy pro jednotlivá osudová čísla, pro ŽivotvČesku.cz poradila numeroložka Lenka Suchardová.

Srpen je osmým měsícem v roce a osmička představuje v numerologii nekonečno – nekonečnou životní sílu, nekonečně svobodnou duši, nekonečno možností a cest, nekonečnou hojnost, lásku, rozum, cit a předvídavost. "Aby se vše vyvíjelo, jak si přejete, je nutné vědomě pracovat se stabilitou a klidem těla i mysli, s energií živlů, s pýchou, nesobeckostí, skromností a pokorou," uvedla pro ŽivotvČesku.cz numeroložka Lenka Suchardová.

Odbornice na význam čísel také poradila, jak si spočítat životní číslo, jindy zvané též osudové, díky kterému se nejlépe dozvíte, co vás v následujícím období čeká. K životnímu číslu dojdeme sečtením celého data narození. Lenka Suchardová pak upřesnila, co konkrétně si srpen pro jednotlivá čísla nachystal v oblasti vztahů.

Životní číslo 1

Mějte na zřeteli, že trpělivost, sledování celku, vyslechnutí a pochopení jsou hlavní aspekty, se kterými se vyhnete dramatickým scénám, hádkám, vyčítání a všem dalším nepříjemnostem. Díky nerozvážnosti, unáhlenosti nebo vzrušujícímu a dobrodružnému zážitku se můžete ocitnout ve složitých nesnázích. Ve funkčním partnerství si můžete rozumně popovídat, projít terapií, abyste váš vztah dovedli k větší spokojenosti a soudržnosti.

Životní číslo 2

Ve vztazích se řiďte více srdcem než rozumem. Naplno prožívejte štěstí a potěšení z přátelství, lásky, smyslnosti, šťastného partnerství a rodiny. Do života vám může vejít vášnivý a přesvědčivý člověk, který vám otevře nové možnosti, poskytne zajímavé nabídky. Můžete navázat vztah i s cizincem. Jen zvažte, zda vám tato záležitost příliš nenabourá váš dosavadní život. Pokora a odpuštění jsou nejdůležitější témata pro ty, kteří mají odvahu projít všemi minulými vztahy, ať jsou z tohoto či jiného života.

Životní číslo 3

Více než cokoli jiného oceníte teplé slovo a pochopení. Avšak doufání v něžnosti či ocenění vás může dostat do kruhu přílišného snažení a tlačení na někoho, kdo je tímto zahnán do kouta, a tak vám ono očekávání nakonec splní jen z povinnosti. Položte si pak otázku, zda je to pro vás opravdu uspokojující, když někoho přinutíte k určitému chování. Můžete využít srpnový bonus osvobodit se od jakéhokoli smutku nebo citového zranění. Jakmile se budete cítit dobře, začněte pracovat ve svůj prospěch se svou vlastní energií a intuicí.

Životní číslo 4

Představu o lásce, ideálních a čistých vztazích vám může narušit konfrontace s někým blízkým. Můžete se setkat se starým známým, se kterým jste dříve sdíleli vzájemné sympatie. Pak uznáte, že některé vztahy pro vás již nejsou žádoucí. Podílíte-li se s někým nějakým způsobem na budoucnosti, pak se vaše city ještě více prohloubí a vazba se stává silnější a propojenější. V komunikaci, ve vytváření pracovního projektu, v zařizování bytu či ve věcech týkajících se dětí budete muset učinit kompromis.

Životní číslo 5

Každý, kdo chce a touží, může najít svou spřízněnou duši. Možná se někdo ve vaší blízkosti cítí osamocen, ale neumí se buď vyslovit, je nesmělý, ztrápený, případně vyhořelý. Všimněte si takového člověka a nenechávejte ho se dále trápit.

Životní číslo 6

V rodinných záležitostech či blízkých vztazích může malý detail vyvolat otřesy. Ego, síla, chtíč a alkohol či jiné látky tyto negace ještě více posílí, proto buďte střízlivě opatrní a nezaplétejte se do prosazování či obhajování jakési teze. Věřte svým nejhlubším pocitům. Uvidíte, co je relevantní a co ne, a zjistíte, kolika klamavými dojmy jste se doteď řídili. Skutečné vztahy se stanou silnějšími a povrchní se rozpadnou. Můžete se setkat s atraktivním člověkem, ale výzvou tohoto shledání je uvědomit si své vlastní bytí, hodnotu a citlivost.

Životní číslo 7

V lásce se můžete dočkat příjemného překvapení a nezapomenutelného zážitku, což přispěje k váhání, zda zachovat tempo, aby se věci staly, nebo zpomalit, protože se obáváte opustit bezpečnou rutinu. Na cestách nebo na společenské akci může vaše srdce propadnout lásce na první pohled. Jen si dejte pozor, aby vám nenastaly problémy kvůli riskantnímu sexuálnímu zážitku a nebezpečí infekce. Dnešní den podporuje páry, věří v sílu dvojice, a to jak pracovní, tak především citové. I jednoduché přátelství se může proměnit v mnohem důvěrnější vztah díky pozornosti.

Životní číslo 8

Můžete zažít překvapení v podobě zprávy nebo setkání s dlouho neviděným člověkem, s nímž pak navážete přátelství, prohloubíte náklonnost či mezi vámi zažehne milostná jiskra. Romantika má dveře dokořán a hlavními aktérkami budou ženy, a to zvláště ty, které se cítí vyšťavené, protože v posledních dvou letech byl od nich očekáván výkon. Je to tedy výzva pro muže, nešetřete pochvalnými slovy a obdarovávejte něhou, péčí, láskou, pomocí… Každou ženu to nejen potěší, ale i vyléčí a opět nabije.

Životní číslo 9

Přátelé a rodina jsou nejdůležitější součástí těchto dní. Pokud máte problémy, zkuste si o věcech promluvit, budete se divit, co všechno se otevře a zároveň urovná. S čistou dětskou duší, otevřeným a nekomplikovaným naladěním budete velmi atraktivní pro sebe i pro ostatní. Buďte však opatrní a ovládněte chuť k jakýmkoli excesům, které by vás lákaly. Nešetřete slovy, péčí či dary a svého partnera pochvalte, obdivujte a vyvyšujte až na vrchol piedestalu, odhalíte tak více své hlubší já.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.