Vážná nemoc či užívání Ozempicu. Lidé spekulují nad proměnou Patrika Hezuckého. Kromě kilogramů ztrácí i hlas
Moderátor Patrik Hezucký se doslova mění před očima. Posluchač rádia Evropa 2, kde už téměř třicet let uvádí ranní show s Leošem Marešem, nemusí být příliš všímavý, aby mu neušlo, že Patrik má jiný hlas než obvykle. Navíc se mění i po vizuální stránce. Radikálně hubne, což někteří z fanoušků přisuzují populárnímu léku na hubnutí Ozempicu. Sám moderátor mlží a změnu hlasu přisuzuje dlouhodobému nachlazení. Redakce ŽivotvČesku.cz si všimla různých spekulací a teorií, které fanoušci na sociální síti sdělují.
Už prvního září, kdy začala 28. sezóna Ranní show, měl oblíbený moderátor Petr Hezucký trochu jiný hlas než obvykle. Zdá se, že za měsíc a půl jeho hlas ještě zjemnil a už se skutečně na hony podobá tomu, na který byli posluchači desítky let zvyklí. V komentářích lidé spekulují, co se s Patrikem děje. Podle fotografií na sociální síti lze také vidět, že Hezucký značně pohubl.
"Patriku, ať se děje, co se děje, držím palce, ať Vám vše dobře dopadne," napsala jedna z posluchaček na instagramový profil Hezuckého. "Neděje se vůbec nic. Píchá si ozempic nebo mounjaro a kila valí dolu," popsala svou teorii další z fanynek.
Jak ale bylo v komentářích též zmíněné, sám Hezucký prý užívání léků na hubnutí vyvrátil. Fanoušci se proto strachují, že by mohlo jít o vážnou nemoc. "Není Patriku nemocný? Tolik kilo dole bez zjevné snahy, hodně ale špatný hlas při moderování a neustále chybění v práci. Jestli ano, držím velmi palce, ať tu mrchu porazíte. Pokud se pletu tak se omlouvám," napsala další z posluchaček. Někteří jsou toho názoru, že hlas se Patrikovi změnil právě z důvodu zhubnutí.
Redakce Expres.cz moderátora oslovila s dotazem, co za jeho změnou hlasu stojí. "Jsem akorát nastydlý a drží se mě to jako klíště," vysvětlil. Zůstává otázkou, zda je vůbec možné být nastydlý měsíc a půl. Jak je již výše zmíněno, posluchači si všimli, že Patrik Hezucký měl změněný hlas už prvního září, kdy se do rádia po dvou měsících vrátil.
Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.



