Ve 25 letech našla první šedivý vlas. Teď se Bára Janová kvůli tomu pochlubila novým účesem. Vysvětlila, že stříbrné prameny nemá kvůli muži

Bára Jánová
Bára Jánová
Foto: Nextfoto
Markéta Prosová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 6. 5. 2022

Pohledná Bára Jánová (32) je rozhodně herečkou, která se změn nebojí. Ještě v únoru mluvila o tom, že je v nezadaném stavu, protože došlo na rozchod s hercem Ladislavem Ondřejem (30), na konci března to ale vypadalo, že je vše jinak. Teď se odhodlala k odvážné proměně vlasové vizáže. "Nechala jsem si zvýraznit šediny barvou," řekla pro ŽivtovČesku.cz nadaná herečka.

Nejedna žena změnila účes na základě změny ve svém životě v podobě nového vztahu. To však není případ Báry Jánové, která se odhodlala k radikálnímu zásahu. "Nový muž za tím rozhodně není," s úsměvem vysvětlila pro ŽivtovČesku.cz herečka, která se letos ještě před nástupem do reality show Survivor rozešla se svým kolegou Ladislavem Ondřejem (30).

"Rozešli jsme se ještě předtím, než jsem odjela na Survivor, a mohu říct, že to nebylo s žádnou zlostí, jen prostě vztah už nefungoval. Nemáme vůči sobě žádnou zášť, prostě to nefungovalo, bylo to více přátelské než vztahové," uvedla tehdy talentovaná Bára Jánová pro ŽivotvČesku.cz s tím, že z rozpadu vztahu se nijak nehroutí, protože se v jejím životě nashromáždila řada věcí, které pro ni znamenají vlastně celkový restart.

O pár týdnů později to ale vypadalo, že vztahu s kolegou z branže dala ještě šanci. Na tiskové konferenci na konci března k chystanému snímku režiséra Tomáše Magnuska (37), kde Bára Jánová s Ladislavem Ondřejem dostali roli, se k sobě překvapivě oba expartneři totiž měli více než vřele.

Aktuálně herečka promluvila o své nové vlasové vizáži, která je u ní velmi nezvyklá. Pro ŽivotvČesku.cz přiblížila, že o stříbřitých pramenech vlasů přemýšlela již delší dobu. V křesle kadeřnického salonu se pak odhodlala k nevšední proměně. "Šediny, které mám, jsou nepravidelné. Většina lidí má snahu tato místa překrýt barvou. Já bych chtěla ukázat, že to není nutné, že se s tím dá naopak pohrát. Nechala jsem si ty šediny v podstatě zvýraznit barvou," vysvětlila pro ŽivtovČesku.cz kráska.

Sympatická Bára Jánová tak chce ukázat, že šediny nejsou ani v mladším věku důvodem ke smutku. "Řada holek i kluků začne šedivět opravdu brzo," konstatovala pro ŽivtovČesku.cz herečka, která svůj první vlas popelavé barvy objevila v záplavě svých kaštanových vlasů již v pětadvaceti letech.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.