Ve 48 letech má figuru jako před lety ve Spice Girls. Mel C přiznala těžké roky života, ale dnes se za ní otáčí i ženy

Profimedia
Melanie Chisholmová alias Mel C dnes
Foto: Profimedia
Klára Zaňková | Redaktorka
klara.zankova@zivotvcesku.cz
Publikováno: 13. 1. 2022

V devadesátých letech patřila mezi nejslavnější hvězdy a jako členka Spice Girls byla také jednou z nejsledovanějších osobností světa. Zpěvačka Melanie Chisholmová (48), známá jako Mel C, si prožila psychické problémy, přivedla na svět dceru a znovu uvažuje o návratu legendární skupiny Spice Girls na scénu.

Melanie Chisholmová působila jako porotkyně v televizních show hledajících nadějné talenty pro hudební průmysl – Asie hledá talent a britskou verzi soutěže The Voice Kids (v Česku známá jako Hlas, ovšem pro děti). Podle serveru Scmp jí její úspěchy vydělaly 20 milionů dolarů (přepočtu přes 429 270 000 milionů korun).

Na konci devadesátých let oslnila debutovým albem Northern Star, šest let nato založila vlastní nahrávací společnost Red Girl Records. Vydala osm sólových alb v roce 2020 a její deska Melanie se dostala do TOP desítky nejúspěšnějších v rámci Velké Británie.

"Občas mám dojem, že na to nemám, nejsem dost přímá, ani dost vtipná, nejsem dost dobrá. A pak si řeknu: Víš ty co? Jsou to kecy. Dávám to. Dělám tuhle úžasnou věc a mám za sebou neskutečnou kariéru. Je načase přijmout každý kousek mě samé, dokonce i to, co je na nic. Můj život se mi vymkl z rukou a jediná věc, kterou jsem měla pod kontrolou, bylo, co jím, a jak moc cvičím. Jedna z věcí, které nejvíce lituji, je, že jsem se roky stranila lidem, protože jsem nechtěla jíst ve společnosti. Zničily jsme se samy (se členkami Spice Girls, pozn. red.). Byly jsme vyčerpané, stýskalo se nám po domově. Byla jsem Spice Girl. Na pět minut jsem se stala jedním z nejslavnějších lidí na světě. Ale pak se bohužel v průběhu let vrátily některé deprese a uvědomila jsem si, že je to součástí toho, kým jsem," svěřila se Melanie Chisholmová alias Mel C, jak cituje britský deník The Guardian.

Původní složení Spice Girls tvořila pětice žen – Melanie Chisholmová alias Mel C (Sporty Spice), Emma Burtonová (Baby Spice), Geri Haliwellová, provdaná Hornerová (Ginger Spice), Melanie Brownová alias Mel B (Scary Spice) a Victorie Beckhamová (Posh Spice).

"Rády bychom se vrátily zpátky na pódium. Abych byla naprosto upřímná, myslím si, že na to dojde. V tuhle chvíli jsme jen my čtyři. Zpracováváme Victorii (Victorii Beckhamovou, pozn. red.). Možná by se do toho mohla v určité chvíli zapojit. Jsem názoru, že se Posh Spice (přezdívka Beckhamové, pozn. red.) vrátí na scénu," vyjádřila se v nedávném rozhovoru pro magazín People k možnému návratu Spice Girls.

Naposledy se slavné hudební seskupení setkalo společně na pódiu v roce 2019, tehdy chyběla ale manželka slavného fotbalisty Davida Beckhama (46). Slavná dívčí skupina si vytvořila kult fanoušků, inspirovala svět módy a vtrhla na hudební scénu 90. let jako svěží vítr. Pětice pohledných dívek se prakticky přes noc stala ikonami.

Melanie Chishomová je v osobním životě matkou dvanáctileté dcery Scarlet, kterou má s realitním developerem Thomasem Starrem, s nímž se ale před lety rozešla. Podle deníku Daily Mail se cítila ve vztahu nešťastná, stejně tak trpěla jejich dcera a ona nechtěla, aby její dítě vyrůstalo v takovém prostředí. Vztah skončil v červnu 2012. O tři roky později začala randit s hudebním manažerem Joem Marshallem, s nímž je doposud.

Astronomický podzim nastane už za necelé dva týdny. Právě s předposledním ročním obdobím j...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu