Ve Snídani s Novou už je neuvidíte. Zorka Hejdová s manželem skončili v divácky atraktivním pořadu

Dvoji se rozhodla ukončit spolupráci na TV Nova.
Dvoji se rozhodla ukončit spolupráci na TV Nova.
Foto: Archiv Míry Hejdy
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 9. 6. 2020

Pro jejich fanoušky půjde o smutnou zprávu. Moderátoři Míra Hejda a jeho manželka Zorka Hejdová se nejprve stáhli z obrazovek v polovině března, a to kvůli koronavirové epidemii, teď oznámili definitivní konec v pořadu Snídaně s Novou.

Po karanténě se vrátil pár na obrazovku, a to jen na pár dílů. Teď na svém Instagramu moderátor uvedl, jaká je realita. „Psát tento post ve dnech, kdy se nás fakt denně někdo ptá, kdy nás uvidí zpět ve Snídani, je poměrně těžký. Velmi dobře si uvědomujeme, že pro některé diváky je naše společné vstávání nastaveným zvykem a snad i ranní vzpruhou. Tak jako pro nás, baví nás to. Pravda je ale taková, že jsme se po dlouhé úvaze rozhodli působení ve Snídani ukončit,“ uvedl Míra Hejda.

Děkujeme za naše společné roky v televizi Nova vám všem. Ano, bude nám to chybět, ale je čas po mnoha letech dát prostor novým výzvám. Životním, pracovním, kdoví... určitě se ale nechceme stranit,“ pokračoval Hejda směrem k fanouškům pořadu, v němž si manželskou dvojici oblíbili.

Stále budou k vidění

Fanoušci o ně ale zcela nepřijdou. Zorka dál zůstává v rádiu Evropa 2. Míra pokračuje v pořadu Limuzína na hudebním kanálu Óčko. „Máme vás rádi a tu práci stejně tak. O to hůř se odchází, ale snad nás pochopíte. Děkujeme všem,“ dodal.

Zorka Hejdová moderovala Snídani s Novou od roku 2009. V roce 2014 společně s manželem Mírou vytvořili moderátorskou dvojici pořadu.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.