Ve společnosti s krásnou blondýnkou. Martin Maxa prozradil, jakou roli hraje v jeho životě. Občas ji vezmu do kina, říká

Martin Maxa s manažerkou Anežkou
Martin Maxa s manažerkou Anežkou
Foto: Nextfoto
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 30. 9. 2021

Patří k mužům, kteří právem poutají pozornost. Zpěvák Martin Maxa (60) neměl příliš štěstí v lásce, jeho dlouholetý vztah skončil rozchodem a od té doby žije sám. Není proto divu, že pokud se po jeho boku objeví nějaká žena, hned se začne spekulovat o nové lásce. Tentokrát do společnosti zavítal s krásnou blondýnkou, s níž ho však pojí pouze přátelské pouto a pracovní spolupráce. "Jedná se o moji manažerku, kterou občas vezmu do kina a přátelsky spolu vyrazíme," objasnil pro ŽivotvČesku.cz.

Filmová premiéra nové »bondovky« Není čas zemřít v hlavní roli s britským hercem Danielem Craigem (53), která konečně vstoupila do kin, přilákala do multikina Cinema City na pražské Floře řadu známých osobností. Mezi nimi se objevil také pohledný zpěvák, který však nepřišel sám, ale v doprovodu mladé blondýnky. Čtyřiadvacetiletá Anežka ihned vzbudila pozornost a spekulace, zda se nejedná o novou lásku interpreta hitů jako C'est la vie nebo Nábojnice.

"Tato slečna pro mě pracuje jako manažerka, protože si po pracovní stránce rozumíme. A tak ji občas beru i do kina, přátelsky spolu vyrazíme. Já jsem sám takový poustevník, vzezření klame," reagoval Martin Maxa pro ŽivotvČesku.cz na otázku, jak to má aktuálně se ženami a kdo je vlastně kráska, kterou vyvedl mezi lidi.

V osobním i pracovním životě je na sebe velmi přísný a často přemýšlí o nedokonalostech, na nichž by měl zapracovat. Překvapující je pak skutečnost, že i jako vysportovaný, talentovaný a charismatický muž má pořád nějaké pochybnosti.

"Spokojený se sebou nebudu asi nikdy. Jsem typ člověka, který na sobě hledá neustále chyby. Teď nemluvím pouze o nějakém »exteriéru«, ale i o práci, například v souvislosti s hudbou, malováním obrazů… hledám, kde jsem udělal chybu a v podstatě jsem se nikdy nepochválil. Na všem, co jsem v životě udělal, stejně i s odstupem času nacházím chyby," dodal hudebník pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.