Ve světě modelingu září dlouhé roky. Iva Kubelková prozradila, že je stále těžší udržet se ve formě. Promluvila i o dcerách

Iva Kubelková s dcerami Karolínou (uprostřed) a Natálií
Iva Kubelková s dcerami Karolínou (uprostřed) a Natálií
Foto: Profimedia
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 11. 5. 2022

Před pár dny proběhlo představení nové kolekce spodního prádla jedné společnosti, jejíž tváří a ambasadorkou je Iva Kubelková (45) již šestým rokem. Bývalá vicemiss České republiky pro ŽivotvČesku.cz promluvila o životním stylu a dospívajících dcerách Natálii (17) a Karolíně (13), které už si také vyzkoušely, jaké to je stát na přehlídkových molech. "Nejsem si jistá, že holky půjdou touto cestou," uvedla dvojnásobná maminka.

Sympatická tmavovláska nedávno oslavila pětačtyřicáté narozeniny, ale stále vypadá perfektně a postavu jí většina žen může jen tiše závidět. Svou roli hraje samozřejmě genetická výbava, ale jen o té to není.

"Musím cvičit mnohem víc než dřív. Bez toho už to prostě nejde. Nerada běhám, to není nic pro mě, dávám přednost kruhovému tréninku," přiblížila pro ŽivotvČesku.cz a prozradila, jaké má stravovací návyky. Již 22 let je vegetariánkou a první jídlo, jaké si každý den dopřeje je oběd. Ráno prý totiž vůbec nemá hlad.

Na první pohled je zřejmé, že hezkou tvář a dokonalé míry po mamince zdědily i její dcery. Mohly by se tedy směle vydat v jejích šlépějích. Obě navíc už na několika módních přehlídkách dokázaly, že by se v tomto oboru rozhodně neztratily. Iva Kubelková si ale zcela jistá, zda to bude cesta, kterou se vydají.

"Nejsem si jistá, že holky půjdou do modelingu. Obě si to při studiu vyzkoušely a bavilo je to, ale momentálně je určitě nejdůležitější, aby dodělaly školy. A kdyby se potom pro modeling rozhodly, bránit jim samozřejmě nebudu a podpořím je v čemkoli, v jakékoli cestě, kterou si vyberou," vysvětlila pro ŽivotvČesku.cz pohledná Iva Kubelková, jak se na budoucí kariéru svých dcer dívá.

Pyšná maminka nejistě odpověděla na dotaz, co po ní dcery zdědily kromě toho, že patrná je krása. "Určitě nějaké mé vlastnosti zdědily, ale zatím jsou ve věku, kdy se ještě vše formuje. Každopádně holky jsou odlišné, každá je jiná," dodala skromně pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.