Ve věku 65 let zemřel herec Bob Saget ze seriálu Plný dům. Tělo našli v hotelovém pokoji. Promluvil jeho dlouholetý kolega

Herec a komik Bob Saget
Herec a komik Bob Saget
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 10. 1. 2022

Ve věku 65 let zemřel americký herec Bob Saget, divákům nejlépe známý ze sitcomu Plný dům. O smutné zprávě informovala americká média s odkazem na kancelář šerifa kalifornského okresu Orange County. Herec byl nalezen mrtvý ve svém hotelovém pokoji jen pár hodin po skončení show, na které vystupoval v rámci svého turné.

Herec a komik Robert Saget, lépe známý jako Bob Saget, zemřel ve věku 65 let. Informaci jako první přinesl americký internetový magazín TMZ, následně ji potvrdila kancelář šerifa okresu Orange County. Policie byla přivolána do hercova pokoje v neděli okolo čtvrté hodiny odpolední poté, co jeho bezvládné tělo našel člen hotelové ochranky.

"Zástupci šerifa dnes přijali hlášení z hotelu Ritz-Carlton v Orlandu ohledně bezvládného muže v jednom z pokojů. Muž byl identifikován jako Robert Saget a byl na místě prohlášen za mrtvého. Detektivové na místě nenašli nic, co by nasvědčovalo vraždě či užívání drog," napsala kancelář šerifa na sociální síť.

Bob Saget byl v hotelovém pokoji nalezen jen krátce poté, co se vrátil z komediálního vystoupení v rámci svého kalifornského turné. Příčina úmrtí je v tuto chvíli neznámá a bližší informace o tom, co se herci stalo, poskytne až soudní lékař.

Divákům byl Bob Saget nejlépe známý jako trojnásobný tatínek Danny Tanner v oblíbeném sitcomu Plný dům, který měl premiéru v roce 1987. Společně s ním hrál v seriálu i herec John Stamos, který představoval strýčka Jesseho. Ten se, stejně jako mnozí Sagetovi kolegové, k jeho úmrtí vyjádřil na sociálních sítích.

"Jsem zlomený. Jsem v naprostém šoku. Už nikdy nebudu mít přítele, jakým byl on. Mám tě moc rád, Bobby," napsal John Stamos na Twitter krátce poté, co byly informace o smrti Boba Sageta potvrzeny.

O tom, že nic nenasvědčovalo tomu, že by se Bob Saget cítil špatně, svědčí i jeho poslední příspěvek na sociální síti. "Dnešní show v Jacksonvillu byla skvělá. Vděčné publikum. Ani jsem netušil, že jsem vystupoval dvě hodiny. Jsem tomu znovu oddaný. Pro termíny dalších vystoupení se podívejte na mé webové stránky," napsal herec, který na letošní rok plánoval rozsáhlé turné.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.