Vedle Dády Patrasové seká Felix Slováček latinu. S paní Gelemovou už nechci mít nic společného, tvrdí hudebník

Dagmar Patrasová a Felix Slováček
Dagmar Patrasová a Felix Slováček
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 10. 1. 2022

Hudebník Felix Slováček (78) se patrně na hodně dlouho poučil a mladší ženy si jen tak nepustí k tělu. Alespoň tak se dá usuzovat podle toho, jak prohlašuje. A to, že se svou bývalou partnerkou Lucií Gelemovou (39), se kterou se loni velmi dramaticky rozešel, nehodlá být kdykoli znovu v kontaktu. "Je to uzavřená kapitola," uvedl pro ŽivotvČesku.cz a podle svých slov se nadále má v plánu věnovat rodině.

Po dramatickém závěru roku, kdy Felix Slováček definitivně zavřel dveře za vztahem se svou dnes už expartnerkou Lucií Gelemovou, se kterou žil dlouhých sedm let, si muzikant vyrazil na pánskou jízdu do Alp. Tam si od rozchodu odpočinul a vyčistil hlavu. Po návratu ho redakce ŽivotvČesku.cz oslovila s dotazem, jak to s jeho partnerským životem momentálně vypadá a zda existuje možnost, že by se k mladší výtvarnici ještě někdy vrátil.

"S paní Gelemovou je to již uzavřená kapitola. Nejsme v kontaktu a ani rozhodně nemám v plánu na tom nic měnit. Už s ní nechci mít nic společného," naprosto přesvědčivě uvedl pro ŽivotvČesku.cz legendární saxofonista a dušoval se, že prioritou je pro něj teď skutečně rodina a manželka. Žena, která by klidně mohla být jeho dcerou, má prý u něj dveře definitivně zavřené.

Již před Vánoci se nechal slyšet, že v následujícím roce by rád vynahradil své manželce Dádě Patrasové (65) všechna příkoří, která musela kvůli jeho poměru s o generaci mladší ženou snášet. Silvestra však prožili odděleně. "Já a děti jsme večer trávili na chalupě, ale manželka zůstala v Praze s kočkou a se psem. Byl to pohodový večer," řekl pro ŽivotvČesku.cz Felix Slováček s tím, že obdivuje manželku za neuvěřitelnou trpělivost.

"S manželkou teď vycházíme opravdu dobře," dodal pro ŽivotvČesku.cz hudebník s tím, že do budoucna je přesvědčen o tom, že se jejich vztahy budou i nadále zlepšovat. Vypadá to tak, že u Slováčků doma opět po letech vyhrocených situací zavládl klid a mír.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.