Vědma Helen Stanku popsala další vývoj epidemie. V polovině dubna přijde zpráva, predikuje

Ilustrační snímek
Ilustrační snímek
Foto: Pixabay.com

Česko se kvůli neúspěšnému boji s pandemií covidu-19 stalo malým evropským ostrůvkem beznaděje, na kterém počty nakažených i obětí rostou do závratných výšin. Vysvětlit, proč takový osud potkal právě relativně bohatou zemi se silným zdravotnictvím, demokraticky zvolenou vládou a přístupem k vakcínám je ale obtížné. Kartářka Helen Stanku pro ŽivotvČesku.cz nahlédla do budoucnosti, která podle ní nebude úplnou procházkou růžovým sadem.

"V březnu se podle Osmičky pohárové prověří naše osobní zodpovědnost a přístup k opatřením, která bylo nutné zavést. Jedni se je budou snažit ignorovat a obcházet, jiní je, podle Šestky holí, budou vnímat, jako cestu ven ze složité situace, ve která jsme. Konec března bude o vyhodnocování a úpravě zavedeného a nesmělém počátku jisté stabilizace, což předjímá Princ disků. Ukáže možné další ambiciózní plány a přístup," popsala pro ŽivotvČesku.cz respektovaná kartářka s tím, že začátek dubna se ještě ponese podle Mečového krále ve znamení přísného přístupu.

"V polovině dubna nese Desítka holí zprávu o tom, že už si snad bez covidoveho tlaku ani neumíme představit život. Konec dubna ohlašuje Trojka pohárů jako šťastnější období. Čas, kdy se nám začne vracet úsměv na tvář. Květen reprezentují tři karty: Královna disků - ta ukazuje spolehlivou cestu ke zlepšení, Krále disků, který posiluje tělo i duši a Princeznu disků, která nese znovu víru v dobrý osud," nastínila Helen Stanku, že zhruba polovina roku by měla přinést změnu.

"Chvíli ještě budeme muset vydržet, ale vše se k dobrému obrací. Podle hvězd jsme v Saturnově roce zkoušek, a Saturn nám káže vlídnější tvář v létě," dodala pro ŽivotvČesku.cz uznávaná kartářka.

Kartářka a vědma Barbara Kočková (52) patří mezi ženy, které vidí to, co většině lidí zůst...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu