Věkovému rozdílu se lidé smáli, ale Monice Binias manželství vzkvétá. Řekla, jak to bude s miminkem

Monika Binias s manželem Petrem
Monika Binias s manželem Petrem
Foto: Se svolením Moniky Binias
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 19. 7. 2021

Z každého úsměvu a z každé společné fotky je vidět, že Monika Binias (49) po boku svého manžela Petra Biniase (24) září a kvete. Škarohlídi, kteří se smáli tomu, že vztah se kvůli věkovému rozdílu brzy rozpadne, se spletli. "Oslavili jsme rok v manželství. A největší dárek? Tím je pro mě láska," řekla matka Ornelly Koktové (28) pro ŽivotvČesku.cz s tím, že pořád je ve hře i miminko.

Od velkolepé svatby Moniky Binias (49) a jejího manžela, sportovního trenéra Petra Biniase (24), uplynul už rok. Když loni v létě Monika Binias ovládla Staroměstské náměstí v krásných bílých šatech, tak se řada lidí závistivě smála, že vztah starší ženy a mladšího muže je nutně odsouzen k zániku. Jenže opak je pravdou.

Monika a Petr se milují a ctí v proudu času více a silněji. Přesně v takovém duchu rozesmátá Monika odpověděla, jak probíhala oslava ročního výročí. "Oslava byla úžasná, dali jsme si večeři a společný relax. A vyhládlo nám, takže jsme si udělali úžasnou snídani. To vše je pro mě tím krásným dárkem. A tím největším darem je láska," odpověděla hrdinka kontroverzní reality show pro ŽivotvČesku.cz, která by ráda svému muži dala miminko, ale netlačí na pilu.

Syn českého premiéra Andreje Babiše (66), který hraje ústřední roli v tzv. kauze Čapí hnízdo, žil dlouho ve Švýcarsku. Náhle se ale Andrej Babiš mladší (38) objevil na jihu Moravy a pomáhá v obcích, které poničilo tornádo. Na mnoha fotkách mu společnost dělá výrazná blondýna Petra Šteflovičová (23). Mnozí lidé si myslí, že dvojice tvoří pár. Petra Šteflovičová pro ŽivotvČesku.cz vysvětila, že právě ona »přivezla« Babiše juniora na Moravu. "Andy mi napsal, že se ho to neštěstí hodně dotklo a že by rád přijel, ale že si myslí, že by ho lidé z Moravy nepřijali, protože je synem premiéra. Já mu říkala, ať toto neřeší, že na Moravě všichni lidi bojují za spravedlnost," popsala první kontakt pro ŽivotvČesku.cz.

"Určitě o miminku uvažujeme, ale nějak to »nedrtíme«. Před svatbou jsme tohle třeba vůbec neřešili, spíš jsme na ni chtěli mít klid. Necháváme to plynout. A pokud muž bude chtít nebo to tak má být, tak to tak zkrátka bude a my budeme rádi. Ale jak říká můj manžel, budeme si to užívat - s dítětem, nebo bez dítěte. Neřešíme to, nehrotíme to," vysvětila pro ŽivotvČesku.cz s tím, že lékaři konstatovali, že její tělo je v kondici, kdy dítě mít určitě může.

Herečka Katie Holmesová (43) si v lásce prožila po boku bývalého manžela Toma Cruise (60) ...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.