Velikonoce u Bohuše Matuše. Zpěvák prozradil, co všechno manželka Lucie chystá

Bohuš Matuš s rodinou
Bohuš Matuš s rodinou
Foto: Se svolením Bohuše Matuše
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 29. 3. 2023

Oblíbený zpěvák Bohuš Matuš (49) si v posledních letech užívá rodinného života po boku manželky Lucie (19), se kterou má malou dceru Natálku (2). Pro ŽivotvČesku.cz nyní popsal, jak pár plánuje strávit letošní Velikonoce. "Letos budeme s Natálkou poprvé barvit vajíčka," pochlubil se talentovaný umělec s úsměvem.

Svůj život svobodného muzikanta vyměnil Bohuš Matuš za poklidný manželský život. I když ho od manželky Lucie dělí velký věkový rozdíl, dvojice si perfektně rozumí a ráda spolu tráví čas. Společně jako rodina tak prožijí také letošní Velikonoce, na které se již těší.

"Máme už připravenou nějakou výzdobu - takové zajíčky a vajíčka na špejlích. A manželka také bude péct beránka, jinak žádné speciální jídlo neplánujeme. Jinak samozřejmě bude i pomlázka, aby manželka s Natálkou neuschly," prozradil pro ŽivotvČesku.cz Bohuš Matuš s úsměvem, že české tradice mají v jejich domácnosti stále své místo.

"Letos budeme také s Natálkou poprvé barvit vajíčka. Jsem na to zvědavý, jak jí to půjde, protože maluje moc ráda. Dětem se asi malování vajíček líbí, tak myslím, že by to u nás také mohlo mít úspěch," řekl zpěvák pro ŽivotvČesku.cz, jaká společná rodinná aktivita bude mít v jejich domácnosti letos premiéru.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.