Velká předpověď na listopad. Numeroložka naznačila tlak na školáky, uzávěry a stres. Dala ale i kapku naděje

Ilustrační snímek
Ilustrační snímek
Foto: Pixabay
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 1. 11. 2021

Předposlední měsíc v roce 2021 bude velmi náročný. Listopad bývá temným měsícem i když do lidského konání nevstupují nemoci, ale letos se navíc k těžkým dnům přidá i strach z koronaviru a vládní omezení. Numeroložka Lenka Suchardová nechtěla mluvit konkrétně o tom, zda se zavřou školy a kolik bude obětí covidu. Nechce lidi strašit. Ale jisté je, že Česko čeká opravdu náročný měsíc. "Celý listopad je měsícem, kdy hluboko v nás je schovaná sebedestrukce," vysvětlila Lenka Suchardová pro ŽivotvČesku.cz.

Numeroložka rozdělila listopad na čtyři týdny, kdy se den od dne bude stupňovat celospolečenský tlak. Na konci měsíce pak lidé uvidí, zda dokázali těžkým obdobím projít, nebo došlo k negativním reakcím, které bude bolet na duši a zasáhnou i fyzické tělo.

"Začátek listopadu ještě může být dobrý, je tady ohnivá energie, v popředí je komunikace a neustálé řešení něčeho. Na začátku listopadu vidím chaotické číslo, ten první týden bude dosti zmatený, každý člověk bude mít chaos sám v sobě a další chaos bude přistupovat díky vnějším událostem a díky tomu, co se tady v Česku bude dít. Člověk by určitě neměl řešit malichernosti. Je nutné tu ohnivou, kritickou až agresivní energii přetavit v tvůrčí energii, je třeba něco dělat, klidně začít cvičit, možná už můžete začít péct perníčky na Vánoce, hlavně začít něco dělat a nedovolit, abychom se na někoho či na něco zlobili, jinak nám ta nahromaděná energie může způsobit i zdravotní problém, mohou se rozvinout záněty," řekla k začátku listopadu pro ŽivotvČesku.cz Lenka Suchardová.

Druhý týden bude ovlivněn tím, co Čechům koronavirus a vládní restrikce povolí. Začátek listopadu je hodně o sousedském setkávání, lidé by se měli potkávat v hospůdkách, na bohoslužbách, na trzích či kavárnách a diskutovat spolu. Bude to ale letos možné?

"Druhý týden ještě může jít do plusové energie, lidé by se mohli stýkat, bavit se spolu, popíjet a jíst v pospolitosti... Přichází svátek svatého Martina, takže se lidé mohou sejít u husičky a radovat se. To vše jen za předpokladu, že si lidé udrží pozitivní nastavení. Pokud ale člověk nebude moci prožívat radost a potkávat se s dalšími lidmi, pokud toto setkávání něco naruší či zakáže, tak bude člověk smutnit, dostaví se trápení a lítost. To bude ovlivňovat nejen psychiku, ale může klesat i imunita. Lidé musí dělat pozitivní věci, musí se nastavit tak, aby se cítili dobře, jinak budou nešťastní a slabí a mohou se dostavit i nemoci," řekla numeroložka pro ŽivotvČesku.cz a dodala, že když se hodně tlačí na psychiku, tak se bolest může šířit do celého těla. Třetí listopadový týden už může za rohem čekat vnitřní exploze.

"I třetí týden je o tom, jak k němu přistoupí lidé. Když budou řešit, že vše je temné, hrozné a negativní, tak je to bude mučit. Zase je lepší dělat si domácí zábavy a radosti, klidně hrát společenské hry, číst knihy, vzdělávat se, dívat se na pozitivní filmy, volit raději komedie. Je to čas vhodný na učení, je to doba, kdy se můžeme učit něčemu novému. Nápor bude na školáky a na středoškoláky, tady vidím, že na ně bude tlak. Školáci si zase musí najít jinou aktivitu, začít chodit běhat, hrát stolní tenis, pohybovat se, tancovat. Ale je zase otázka, zda to bude dovoleno. Je potřeba být v klidu, i když třeba některé věci se postaví proti nám," zdůraznila pro ŽivotvČesku.cz uznávaná numeroložka, která je přesvědčená, že konec listopadu přinese velké finále. A bohužel to nemusí být nic hezkého.

"Odrazem celého měsíce je pak poslední týden. Celý listopad je měsícem, kdy hluboko v proudu času i uvnitř nás je schovaná sebedestrukce. Celé tři týdny musíme podporovat, aby nedošlo k sebezničení, ten poslední týden by totiž k šílené sebedestrukci spěl. Když lidé celé tři týdny budou pracovat tak, jak jsem doporučila, tak na konci listopadu se dostaví klid na srdci a žádné drama se konat nebude. Bude rašit velké dusno a vše bude běžet dramaticky a vše se bude měnit velmi skokově, to znamená, že ráno se něco řekne, odpoledne už to bude jinak. Čekají nás nepředvídatelné situace, je to zkouška, jestli se i při výkyvech dokážeme udržet v klidu, jestli se nenecháme rozhodit. Celý měsíc je náročný, tři týdny bují sebedestrukce, ale my ji můžeme ukočírovat, ale nebude to lehké," zakončila předpověď na předposlední měsíc v roce Lenka Suchardová.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.