Reklama:

Velká věštba na prosinec: Slavná kartářka nahlédla do budoucnosti ohledně lockdownu a rozšíření smrtící mutace

Ilustrační snímek
Ilustrační snímek
Foto: Pixabay
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 27. 11. 2021

Obyvatele České republiky čekají velmi náročné vánoční svátky. Panují obavy, aby vláda nepřistoupila k tvrdému lockdownu a děsí také nová mutace koronaviru, která se šíří z Afriky. Redakce ŽivotvČesku.cz se zeptala vědmy a kartářky Michaely Kudláčkové (53), co Česko může čekat po 20. prosinci.

Reklama:

Je velkou otázkou, která vláda bude v Česku okolo 20. prosince u moci. Zda bude v demisi dál fungovat kabinet premiéra Andreje Babiše (67), nebo zda již bude jmenována vláda Petra Fialy (57) a plně převezme zodpovědnost nad českou zemí. Vědma Michaela Kudláčková vyložila karty a domnívá se, že ještě 20. prosince nová vláda nebude.

Reklama:

"Pokud se ptáte na 20. prosinec, tak ještě vládu nebudeme mít jmenovanou, ale už se k tomu bude velmi schylovat. Karty Sedmička pohárů, Šestka disků a Osmička pohárů ukazují, že vláda ještě mít nebude, ale bude za dveřmi. Podle mě už 20. prosince budeme i vědět, kdy bude vláda jmenovaná," uvedl kartářka a bývalá dětská herečka pro ŽivotvČesku.cz, co z tarotových karet dokázala vyčíst.

Druhý dotaz následoval na uzavření obchodů. Opatření kolem 20. prosince podle Michaely Kudláčkové nebudou tak radikální, aby došlo k uzavření velkých supermarketů.

"Je vidět shon a osudové věci, ale je potřeba si uvědomit, že to je normální před Vánoci. Vidím bojové i emotivní karty, vyšly také karty peněz a pozitivní karty. Vyšla také karta Hieros Gamos, to je karta ukazující na setkávání a kontakt. Velmi radostná je také karta Desítka pohárů. Podle mě tedy obchody budou 20. prosince normálně otevřené," vyřkla předpověď pro ŽivotvČesku.cz slavná česká kartářka.

Závěrečný dotaz směřoval na nebezpečnou mutaci, která byla odhalena v Jihoafrické republice. Panují obavy z toho, že varianta zvaná omikron bude mít schopnost obcházet účinnost vakcín. Odbornice v disciplíně zvané kartářství či kartomancie je přesvědčená, že nová varianta viru ale pro Česko žádné problémy představovat nebude, což není zcela s přesvědčením některých odborníků, kteří ale zatím ohledně koronavirové mutace nemají dostatek informací, ale odhadují její možnou dominanci nad variantou delta.

"Přijde mi, že se v Česku vůbec nerozšíří. Karta Pětka disků ukazuje na opatrnost, může se zde objevit pár případů, ale bude jich málo. Vyšla mi ale karta Poustevník, tedy zásadní karta, která ukazuje na klid. Poustevník nic nedělá, je v jeskyni, je nekontaktní, Poustevník se nesetkává s lidmi. Řekla bych, že na vaši otázku je to nejlepší možná karta, která mohla vyjít," doplnila pro ŽivotvČesku.cz ohledně odpovědi vycházející z karet Michaela Kudláčková. Podle ní pak Česko bude na Vánoce a po svátcích řešit řadu problémů, mutace koronaviru mezi ně patřit nemá.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: