Velké problémy po návratu z dovolené. Ornella Koktová ztratila hlas a děti onemocněly

Ornella Koktová při odpočinku
Ornella Koktová při odpočinku
Foto: Se svolením Ornelly Koktové
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 3. 9. 2021

Trojnásobná matka Ornella Koktová (28) se s celou rodinou vrátila z letní dovolené, kterou společně trávili ve francouzském Cannes. Manželka Josef Kokty (64) drtivou většinu cesty odřídila a nyní popsala, že po zdravotní stránce na tom není dobře ona ani její děti. "Ztratila jsem hlas, asi mám angínu," uvedla pro ŽivotvČesku.cz.

Ornella Koktová si zkusila první velkou dovolenou u moře v roli trojnásobné matky a nezastírá, že ve francouzském Cannes to byla pořádná fuška. Na jedné straně aktivní osmiletý Quentin, který se osamostatňuje a chce poznávat svět na vlastní pěst, do toho zranitelný roční Sven a maličká Lili, která potřebuje denní řád, ať je v Praze nebo u moře.

"Lili byla opravdu hodná, musím ji pochválit. Sven se tady rozkoukává, ale také to jde. S Quentinem je to složitější, ten hned první den někam zmizel a prostě nebyl. Šíleně jsem se lekla, že ho snad už neuvidím. Pak se našel, a když jsem mu říkala, že takhle to nejde a co dělal, kdyby se ztratil, tak mi řekl, že by sedl do prvního taxíku a řekl, že chce jet do Prahy," prozradila pro ŽivotvČesku.cz Ornella s tím, že pobyt na jihu Francie byl náročný.

Pořádné trable ale nastaly hlavně po návratu. Statečná Ornella téměř celou cestu odřídila, takže do Prahy dorazila značně unavená. Zřejmě z klimatizace v autě navíc onemocněly její hlasivky. "Ztratila jsem hlas, asi mám angínu," přiznala pro ŽivotvČesku.cz s tím, že rýmu v Česku okamžitě dostali i oba synové.

Okouzlující manželka podnikatele Josef Kokty také upřímně přiznala, že by se nejraději v Praze jen otočila a jela rychle zpět k moři. Příště možná i bez dětí, protože coby rodiče si s Pepou na jihu Francie moc neodpočinuli.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.