Velké zklamání pro Veroniku Žilkovou. Milovanou dceru Kordulu chtěl její expartner Damian údajně zatáhnout do byznysu pouze pro dospělé

Bývalí partneři Damian a Kordula
Bývalí partneři Damian a Kordula
Foto: Nextfoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 13. 11. 2023

Ještě v srpnu přála herečka Veronika Žilková svému »zeťákovi« Damianovi vše nejlepší k narozeninám a veřejně mu skrze Instagram poděkovala, že se tak hezky stará o její dceru Kordulu. Dnes je už situace zcela jiná - Kordula Stropnická a její expartner Damian si nemohou přijít na jméno. Web Expres.cz navíc přišel s detaily vztahu bývalých mladých milenců, které by nebyly radostné pro žádnou »nastávající tchyni«. Redakce ŽivotvČesku.cz Veroniku Žilkovou před pár dny kontaktovala, herečka však tvrdila, že o rozchodu své dcery neví.

Je to velké zklamání jak pro Kordulu, pro kterou byl mladík ze zámožné rodiny první velkou láskou, ale i pro její matku Veroniku Žilkovou, která údajně nechávala Damiana pobývat v jejich suchdolském domě. Web Expres.cz nyní přišel s detaily vztahu mladého páru, který je dnes už minulostí. Milovník luxusních značek a rychlých aut ve skutečnosti zřejmě nebyl pro Kordulu tak ideálním partnerem, jak Veronika Žilková uváděla.

Mladík si kromě bohémského života plného večírků a alkoholu údajně užíval i v nočních klubech. "Damian to měl v hlavě nastavené jinak. Intimnosti bral jako úplně normální věc, se kterou se obchoduje. Říkal, že bude jednou manažer Darlingu (erotický podnik, pozn. red.) a že bude za vodou. Měl představu, jak mu bude Kordula v klubu pomáhat. Plánoval na erotickém veletrhu u stánku prodávat sádrové odlitky vagín a podobně," řekl periodiku utajený zdroj z okolí rodiny Veroniky Žilkové.

Mladý Damian měl k prostředí nočních klubů blízko díky svému otci, který jeden striptýzový klub v Praze v minulosti vlastnil. "Před dům Žilkové ho jednou přivezlo takové to striptýzové auto z Darlingu. Kordulu to muselo pochopitelně bolet. Měl také půjčený vytuněný Mercedes a proháněl se s ním po Suchdole. Lidi si pak stěžovali a pomlouvali Kordulku," sdělil dále nejmenovaný zdroj.

Pro Veroniku Žilkovou, jako asi pro každou matku mladé dívky, musela být celá situace velkým zklamáním. To dokazuje i fakt, že o rozchodu své dcery se s médii držitelka Českého lva vůbec nechce bavit. "Nic jsem nečetla, o ničem nevím," řekla pro ŽivotvČesku.cz jen pár hodin poté, co Kordula konec vztahu s Damianem potvrdila.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.