Reklama:

Velkorysou podívanou nabídla Kateřina Brožová. Předvedla svou postavu v legendárních plavkách s tygřím vzorem. Její dcera po ní zdědila pořádnou porci půvabu

Kateřina Tomanová s matkou Kateřinou Brožovou
Kateřina Tomanová s matkou Kateřinou Brožovou
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 20. 7. 2023

Kateřinu Brožovou zaměstnává již delší čas kromě hraní v divadle i role producentky. Jak uvedla pro ŽivotvČesku.cz už v minulosti, volného času pro soukromé aktivity jí moc nezbývá. Pokud ale může, tráví ho nejraději se svou jednadvacetiletou dcerou Kateřinou Tomanovou. A to kdekoliv, ovšem nejraději v přírodě. Umělkyně se v rámci vysokých teplot, které v současnosti panují, pochlubila svou postavou v jednodílných plavkách s tygřím vzorem, a to před ochlazením se v bazénu. Pohled na její smyslné křivky napoví, po kom zdědila její dcera krásu - jinými slovy lze říct, že jablko nepadlo daleko od stromu.

Reklama:

Pokud to jde, tak stejně jako tomu bylo v loňském roce, tak i letos herečka odpočinek a klid po hektických pracovních dnech nachází v přírodě. "Tohle počasí je úžasné a já ho miluji. Těší mě, že v něm mohu chodit ven a čerpat energii z přírody, která je momentálně zelená a kvetoucí. A samozřejmě se o sebe ráda starám. Jako asi každá žena," uvedla již dříve herečka Kateřina Brožová pro ŽivotvČesku.cz.

Reklama:

Svým fanouškům se stále atraktivní blondýna v současnosti ukázala v jednodílných plavkách, a to krátce před skokem do bazénu. "Trochu protáhnout v tygřích plavkách a šup do vody," uvedla Kateřina Brožová ke snímku, který následně umístila na svůj profil na sociální síti Instagram.

Herečka pro ŽivotvČesku.cz také sdělila, že když je to možné, své volné chvíle, kterých moc ale není, tráví s oblibou i ve společnosti své dcery Kateřiny, která zdědila po své mamince totožný půvab.

"Studuje na vysoké škole," uvedla Kateřina Brožová pro ŽivotvČesku.cz se znatelnou pýchou v hlase na dotaz redakce, co její dceři v průběhu roku zabírá nejvíce času.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: