Vendula Pizingerová emotivně o Karlu Gottovi: Písně po něm zůstaly, ale odešel s ním humor a elegance

Vendula Pizingerová a její manžel Josef Pizinger na premiéře filmu Karel
Vendula Pizingerová a její manžel Josef Pizinger na premiéře filmu Karel
Foto: Nextfoto
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 6. 10. 2021

Patřila k lidem, kteří Karla Gotta (†80) znali osobně a velmi dobře. I proto se Vendula Pizingerová velmi těšila na premiéru dokumentárního filmu Karel, za kterým stojí režisérka Olga Špátová Malířová (37). "Je to citlivě udělaný film, opravdu se mi moc líbil," řekla svůj názor pro ŽivotvČesku.cz a popsala, co podle ní s odchodem Mistra zmizelo.

"Bylo to nádherné, opravdu krásné, jděte na to do kina, stojí to za to. Je to citlivě udělaný film, opravdu se mi moc líbil," uvedla pro ŽivotvČesku.cz Vendula Pizingerová, kterou na slavnostní premiéru ve Slovanském domě doprovodil manžel Josef Pizinger (33).

Vendula Pizingerová, která díky svému prvnímu manželovi Karlovi Svobodovi (†68), Mistra dokonale znala, také pro ŽivotvČesku.cz zdůraznila, co vše s Karlem Gottem odešlo.

"Písně, které nazpíval, tady zůstaly a dál zůstanou. Ale odešel s ním kus elegance a grácie, se kterou vždy vystupoval. On byl opravdu velmi skromný člověk. Když jste ho znali osobně, tak jste milovali takový specifický humor, který se objevil, když jste s ním mohli popovídat. A určitě měl také skvělé konspirační teorie," doplnila Vendula Pizingerová pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.