Vendula Pizingerová otevřeně o rozkošném synovi: Pepíček je takový mamánek, říká

Vendula Pizingerová
Vendula Pizingerová
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 23. 11. 2020

Už od začátku října jí dělá radost přírůstek do rodiny - syn Josef, kterého Vendula Pizingerová (48) přivedla na svět v pražské porodnici u Apolináře. A společně s manželem, po němž syn dostal jméno, si užívají rodičovských povinností. "Naštěstí je všechno v pohodě. Synovi se plně věnujeme," prozradila pro ŽivotvČesku.cz ředitelka známé charitativní organizace.

Vendula konečně našla po letech, kdy prožívala poměrně těžké životní etapy, štěstí v podobě osudového muže, ale také díky synovi Jakubovi (15) a nedávno narozenému Pepíčkovi. Ten oba své rodiče v současnosti zaměstnává prakticky nepřetržitě.

"Naštěstí je všechno v pohodě. Synovi se plně věnujeme a užíváme si to. Musím říct, že Pepíček je takový mamánek," prozradila s úsměvem pro ŽivotvČesku.cz Vendula, která na svém profilu na sociální sítě pravidelně reportuje rodinný život.

Právě tam se před pár dny Vendula pochlubila profesionálními snímky, když nechala syna nafotit. Na nich je Pepíčkovi pouhých deset dnů. A sama Vendula si fotografie velmi pochvaluje, zejména kvůli tomu, že jako zkušená maminka si uvědomuje, že čas se nedá zastavit a v životě zůstávají jen vzpomínky.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.