Veřejná omluva Natálky ženichovi Františkovi ze svatební show: Plácala jsem nesmysly a pak mi to bylo líto, přiznala

Natálie byla hvězdou svatební reality show
Natálie byla hvězdou svatební reality show
Foto: Archiv TV Nova
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 27. 11. 2020

Svatební reality show vysílaná na nejúspěšnější komerční stanici zná své páry, kterým dala věda šanci na vznik šťastného manželství. Mezi ně patří pohledná Natálie Mykytenko (23) a sympatický ženich František Gebr (36), jejichž začátek »vztahu« překvapivě neproběhl zrovna harmonicky. Blondýnka se vůči svému manželovi vyjádřila dost nelichotivě a sama musela zpětně uznat, že to přehnala a veřejně se omluvila.

Televizní reality show Svatba na první pohled vypráví příběhy párů, které touží po nalezení spřízněné duše a jsou pro to ochotni riskovat vstup do manželství, kde vkládají veškerou důvěru do rukou vědy. »Dokonalé« protějšky totiž poznají až před oltářem a je jen na nich, zda dají sociálnímu experimentu šanci, nebo ne. Prvním párem byla dvojice na první pohled zcela »kompatibilní«, ale ukázalo se, že chemie mezi nimi neproběhla. Pohledná blondýnka Natálka se na svatební cestě trápila a vyústěním celé situace byl konflikt páru při návratu na pražském letišti. Zdravotní sestřička totiž na dovolené vypustila z úst drsnou větu, kterou jí ženich nedokázal zapomenout. "Chce se mi blejt, když by měla přeskočit jiskra," řekla v show. To bylo důvodem jejich ostré hádky.

Ale když Natálka viděla zpětně tento díl, musela na to zareagovat znovu. "Když jsem se dívala na tuhle scénu, tak jsem si říkala: »Ó můj Bože.« Bylo mi úplně stydno – zaprvé za sebe, zadruhé kvůli tomu, co jsem to vypustila z pusy a zatřetí, co jsem to předvedla. Až jsem si říkala, že to není možné. Pomalu jsem si ani nepamatovala, že jsem něco takového udělala. Asi jsem ani nevěděla, co v té chvíli říkám. Možná je to takový dojezd toho Zanzibaru. Plácala jsem nesmysly a pak mi to bylo líto. Takže promiň, teď se můžu aspoň takhle veřejně omluvit," řekla Natálie Mykytenko v rozhovoru pro TV Nova, kde seděla v televizním studiu po boku pohledného Františka.

"Neberu si to osobně, každý jsme nějaký. To, co říkáš o druhém člověku, víc vypovídá o tobě. A naopak. Ale tohle byla pro mě v tu chvíli už urážka a potřeboval jsem říct, že takhle ne," komentoval František Gebr její omluvu na místě.

 

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.