Veronika Arichteva je půl roku maminkou. Nejsem na původní váze, kila umím maskovat, prozradila

nextfoto.cz
Herečka Veronika Arichteva
Foto: nextfoto.cz
Eliška Reiglová | Redaktorka
eliska.reiglova@zivotvcesku.cz
Publikováno: 21. 4. 2021

Herečka Veronika Arichteva (34) se před půl rokem stala poprvé maminkou. Nyní už vypadá, jako by za sebou žádné těhotenství ani neměla, přitom přiznává, že na své původní váze ještě není. "Mám od narození syna pořád nějakých 8 nebo 7 kilogramů nahoře, ale zatím to nějak extrémně neřeším," řekla Veronika Arichteva pro ŽivotvČesku.cz a popsala, jak maskuje nadbytečné kilogramy.

Veronika Arichteva je už půl roku maminkou rozkošného syna Luky. Na fotografiích to působí, jako by se těhotenství a mateřství na její váze nepodepsalo a vypadá skvěle. Přiznala, že na své původní váze ještě není a kilogramy navíc zkrátka jen umí maskovat. Ke svému tělu přistupuje zdravě, váhou si hlavu příliš neláme a do diet se pouštět nechce.

"Já ještě zdaleka nejsem na své původní postavě, jen to umím maskovat. Mám od porodu pořád nějakých 8 nebo 7 kilogramů nahoře, ale zatím to nějak extrémně neřeším. Neříkám, že je mi to jedno, nepatřím k těm typům maminek, které si řeknou, že jim je to fuk. Teď si jen myslím, že nemám energii a tolik prostoru na cvičení. Jsem v psychické přípravě na to, že bych měla začít cvičit, diety nechci držet, vzhledem k tomu, že kojím," řekla Veronika Arichteva pro ŽivotvČesku.cz.

Vysvětlila, jak se jí daří pár nadbytečných kilogramů maskovat. Její rada může inspirovat i řadu dalších maminek. "Mám výhodu v tom, že jsem nikdy neměla ráda upnuté oblečení, vadí mi ten pocit těsna. Ráda nosím volné oblečení, ať už šaty nebo džíny. Asi se tedy neděje to, že bych si na sebe vzala upnuté triko, kde by bylo vidět břicho nebo upnuté džíny, kde by byl vidět zadek," prozradila pro ŽivotvČesku.cz sympatická herečka, která se v roce 2013 provdala za režiséra Bisera Arichteva.

Spolu s herečkou Nikol Štíbrovou a zpěvačkou Martinou Pártlovou tvoří nerozlučnou kamarádskou trojici. Obě v tuto chvíli čekají miminko, Nikol se stane maminkou už podruhé. "Říkaly jsme si, že je fajn, že nás ani ty děti nerozdělí, že budeme ve stejnou dobu mámy. Předtím byla Nikča chvilku sama, tak to samozřejmě trochu odnesla, protože jsme s Marťou chodily do barů a Nikča nechodila tak často, protože nemohla. Je dobře, že jsme na tom všechny stejně. Těšíme se, holt se jich prostě nezbavím (směje se)," dodala Veronika Arichteva pro ŽivotvČesku.cz.

Zpěvačka Monika Bagárová (27) v únoru ohlásila návrat k otci svého dítěte poté, co se běhe...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu