Reklama:

Veronika Kánská žije v domku na vesnici, pozornost poutá krásná dcera. Blažena ze Slunce, seno promluvila o jejím vztahu s miliardářem

Veronika Kánská
Veronika Kánská
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 7. 10. 2021

Bývalá herečka Veronika Kánská (54), která se proslavila jako Blažena v trilogii Slunce, seno, je matkou krásné dcery. Anna-Marie Kánská (27) jako by své mamince z oka vypadla, na rozdíl od ní se ale neproslavila herectvím a do širšího povědomí veřejnosti se dostala díky vztahu s miliardářem Richardem Chladem (59). Veronika Kánská, jež žije v krásném domě na vesnici daleko od zraků veřejnosti, se ke vztahu své dcery s mužem starším než je ona sama negativně nestaví. "Anička je dospělá a chytrá. Je to inženýrka. Tak asi ví, co dělá," uvedla.

Reklama:

Veronika Kánská se už před několika lety odstěhovala do vesnice Končice nedaleko Chlumce nad Cidlinou, kde po konci herecké kariéry našla vytoužený klid. Žije v krásném domě s perfektně udržovanou zahradou a nyní na sebe více pozornosti než ona strhává její dcera Anna-Marie Kánská. Ta je partnerkou miliardáře Richarda Chlada, který je ještě o pár let starší než její matka.

Reklama:

Přestože by si mnozí mohli myslet, že představitelka Blaženy z trilogie Slunce, seno bude kvůli vztahu dcery s téměř šedesátníkem naštvaná, opak je pravdou. "Hodně lidí vztah mladé holky a mého vrstevníka odsuzuje. Já říkám, že to je její a jeho život. Anička je dospělá a chytrá. Je to inženýrka. Tak asi ví, co dělá. Zřejmě jí to takto vyhovuje," řekla Veronika Kánská v pořadu Limuzína na stanici Óčko.

Krásná Anna-Marie, která je kopií své slavné maminky, si se svými vrstevníky příliš nenotuje. "Vždycky měla a chtěla starší partnery, protože se stejně starými kluky si nerozumí a nemá si s nimi co říct.  Konečně našla partnera, se kterým je spokojená," konstatovala bývalá herečka, která se nyní živí jako knihovnice.

"Mají si o čem povídat, cestují a pořád spolu cvičí, což jí také vyhovuje. Takže mají v podstatě prima život. Na to si člověk zvykne. Když jsem přišla poprvé k Richardovi do baráku, říkala jsem si, panebože, dům 60+1 a level milion. Ale při dalších návštěvách už se mi to líbilo," dodala Veronika Kánská.

Richard Chlad a Anna-Marie Kánská ve zmíněném luxusním domě příliš času netráví a často společně vyrážejí na dovolené jak za exotikou, tak za zimní atmosférou. Veronika Kánská je spokojená ve svém domku na vesnici, jak její útulný domov vypadá, se dozvíte v galerii.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: